Jälgi meid

Jalgpall

Bruno Fernandes tegi Meistrite liigas söödurekordi

Manchester United suutis Meistrite liiga kaheksandikfinaalis läbi häda võõrsil Atletico Madridi vastu 1:1 viigi välja pigistada ja meeskonna väravale eeltöö teinud Bruno Fernandesist sai rekordiomanik.

Punastel Kuraditel läks 80 minutit aega oma esimese raamidesse löögi tegemiseks, aga see lõppes kohe väravaga, kui Fernandes sööduga Anthony Elanga avas. United jõudis neljanda klubina Euroopa tugevaimas klubisarjas 500 tabamuseni.

Portugallasel on nüüd Meistrite liigas vähemalt üks väravasööt kirjas kuues järjestikus matšis ja see on Inglismaa klubide särki kandnud mängijate seas rekord. Eelnevat tippmarki omas David Beckham.

Ühtlasi on Fernandes lähedale jõudnud ühe Meistrite liiga hooaja söödurekordile. Tema nimel on tänavu euroväljakutelt seitse väravasöötu ja sellest rohkem on suutnud ainult Wayne Rooney ja Neymar, kes mõlemad jõudnud kaheksa sööduni ning James Milner, kes pani hooajal 2017/18 Meistrite liiga rekordiks üheksa väravasöötu.

Kõikide sarjade peale on Fernandesile tänavu 34 mänguga kogunenud 14 väravasöötu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds