Jälgi meid

Jalgpall

Ajaxi väravamasin jätkab hämmastava hooga

Meistrite liiga tänavune parim väravakütt Sebastien Haller jõudis Ajaxi kolmapäevases 2:2 viigis Benficaga järjekordse tabamuseni ja 27-aastane ründaja püstitas sellega mitu võimsat tippmarki.

Halleril algas õhtu Lissabonis omaväravaga, kuid õige pea pärast seda leidis ta ka õige võrgu üles ning ta on nüüd üks vaid viiest mängijast, kes Meistrite liigas seitsmes järjestikuses kohtumises tabamuseni jõudnud. Kõigi aegade rekord on 11 mänguga Cristiano Ronaldo nimel.

Kokku on endise West Hami mehe nimel tänavu Euroopast 11 väravat ja sellega kordab ta hooajal 1975/76 Ruud Geelsi poolt püstitatud Ajaxi ühe eurohooaja väravate rekordit.

Meistrite liiga ühe hooaja rekordi enda nimele saamiseks on vaja Halleril üle teha Ronaldo 16 tabamusega aasta hooajast 2015/16.

Uskumatul kombel on Haller Meistrite liigas seitsme kohtumisega löönud rohkem väravaid, kui ta suutis West Hami särgis 48 Premier League’i mänguga, mil ta jäi kümne peale.

Kokku on Elevandiluuranniku ründemehe nimel sellest hooajast 29 väravat, mille löömiseks on tal läinud sama arv mänge.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds