Jälgi meid

Jalgpall

Bruno Fernandes sihib Manchester Unitediga uuel hooajal kõiki karikaid

Manchester United ei ole alates aastast 2017 oma auhinnakappi mitte ühtegi karikat lisanud, aga Bruno Fernandesi sõnul on meeskond uuel hooajal valmis igal rindel trofee nimel heitlema.

Unitedi viimaseks triumfiks oli hooajal 2016/17 Jose Mourinho juhendamisel võidetud Euroopa liiga. Lisaks jõuti samal aastal Inglismaa liigakarikaturniiri võiduni.

Läinud hooaja saagiks jäi klubil Euroopa liiga finaal, Inglismaa karikavõistluste poolfinaal, liigakarikasarja veerandfinaal ning Premier League’i teine koht. Fernandes usub, et meeskond suudab uuesti kõikides sarjades konkurentsis püsida.

“Arvan, et meil on võimalus võita kõik, mida me tahame või mida üritame võita, nii nagu alati,” tunnistas portugallane, kes alustab Manchesteris oma kolmandat hooaega.

“Eelmisel hooajal ei võitnud me kahjuks mitte ühtegi karikat. Jõudsime Euroopa liiga finaali, aga kahjuks ei võitnud seda. Ent, kas koos täiendustega või mitte, Manchester United on alati kangeks konkurendiks, kes tahab võita kõiki turniire, kus osaleme.”

Fernandes pole Inglismaal mängides ühegi meeskondliku triumfini veel jõudnud, aga talle on kogunenud kuhjaga individuaalseid tiitleid. Muuhulgas on ta neli korda valitud Premier League’i kuu parimaks mängijaks ning mõlemal Unitedis veedetud aastal on ta olnud meeskonna hooaja parim mängija.

Punased Kuradid jahivad uuel hooajal karikaid mitme suure täienduse toel, kui rünnakut vürtsitab Jadon Sancho ja kaitsesse lisandub Raphael Varane, kelle pikalt spekuleeritud üleminek peaks õige pea ametlikuks saama.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds