Jälgi meid

Jalgpall

Christian Eriksen naaseb järgmisel nädalal Interi juurde

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel kohtumises Soome vastu südame seiskumise tõttu kokku kukkunud Christian Eriksen naaseb järgmisel nädalal koduklubi Milano Interi juurde ning selgub, kas taanlane saab oma mängijakarjääri jätkata.

Eriksenile paigaldati pärast juhtunut südamesimulaator ning tema tulevik on selle järel suure küsimärgi alla sattunud. Pole teada, kas ta on üldse võimeline ja valmis karjääri jätkama ning igal juhul tundub, et Itaalias saab see võimatu olema, kuna seal kehtivad karmid reeglid, mis ei luba südamestimulaatoriga mängida.

Itaalia meedia andmetel ootavad Erikseni klubi juurde naasmise järel ees põhjalikud südameuuringud, millega üritatakse välja selgitada, mis täpsemalt 12. juunil juhtus ja kas tal oleks võimalik mängida ilma südamestimulaatorita.

Samasuguse seadmega on edukalt tipptasemel jalgpalli mängimist jätkanud Amsterdami Ajaxi ridades Daley Blind.

Eriksen liitus Interiga 2020. aasta talvel pärast pikka karjääri Tottenham Hotspuri ridades. Ta aitas klubi samal aastal Euroopa liiga finaali ning läinud kevadel tähistas Eriksen koos Interiga Serie A tiitlivõitu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds