Jälgi meid

Jalgpall

Diego Costa liitub Katari klubiga?

Diego Costa

Diego Costa võib olla oma Atletico Madridi karjäärile joont alla tõmbamas ning liituda Katari klubi Al Rayyaniga, väidab Hispaania meedia.

Väljaande nimega AS Diaro sõnul võidakse 30-aastasel ründajal lubada lahkuda, et too saaks astuda kingadesse, mis olid broneeritud küll Mario Mandzukicile, kuid tulenevalt suvel aset leidnud läbirääkimiste ebaõnnestumisele, tühjaks jäid.

Atletico Madridi peatreeneril Diego Simeonel arvatakse olevat piisavalt ründejõudu, et ilma Costata hakkama saada. Nii Joao Felix, Alvaro Morato kui Ivan Saponjic võivad vajadusel tipuründaja positsiooni üle võtta. Siiani on hispaanlane esimeses kuues La Liga mängus seda koormat siiski ise kandnud.

Costa taasliitus Atleticoga 2017. aastal pärast kolme, löödud väravate poolest üsnagi edukat hooaega Chelseas. Siiani pole ta Madridi klubis püssi, sarnaselt oma parimatele päevadele paukuma saanud – 36 platsile joostud kohtumise jooksul on mees skoori teinud kõigest 6. korral.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds