Jälgi meid

Jalgpall

Komooride koondis on sunnitud Rahvuste karika kohtumises kasutama väljakumängijat väravavahina

Aafrika Rahvuste karikavõistlustel on käima lükatud kaheksandikfinaalid ja paaris Kamerun-Komoorid võib esmaspäeval näha eriskummalist vaatepilti. Komooride koondisel läheb üks väljakumängijatest väravavahiks.

Tekkinud olukorda hakati kartma koheselt kui avalikustati turniiri koroonaeeskirjad. Aafrikas ei taheta midagi kuulda mängude edasilükkamisest ja kehtestati reegel, mille kohaselt meeskond peab platsile jooksma, kui on 11 mängukõlbulikku mängijat, isegi kui ühtegi väravavahti nende seas pole.

Komooride kaks väravavahti on koroonaga kimpus ja üks ravib õlavigastust.

“Oleme juba valinud väljakumängija, kes alustab väravavahina,” teatas mängueelsel pressikonverentsil koondise abiteener Jean-Daniel Padovani. “Tegu on mängijaga, kes trennis näidanud, et ta on suuteline väravavahina tegutsema.”

Komooride koondisel on kokku 12 koroonajuhtu ja nakatunute hulgas on ka peatreener Amir Abdou.

Aafrika üks väiksematest riikidest on tänavu tegemas oma Rahvuste karika finaalturniiri debüüti ja end leitakse 16 parema seast pärast seda, kui C-alagrupis edestati neljakordset varasemat kontinendi meistrit Ghanat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds