Jälgi meid

Jalgpall

Liverpoolil on lepingukõnelused Mohamed Salah’ga toppama jäänud

Mohamed Salah on vaikselt lähenemas oma lepingu viimasele aastale ja Egiptuse ründetähel on pikendusejutud Liverpoolil juba pikalt paigal seisnud.

Jalgpalliajakirjaniku Fabrizio Romano sõnul jäid kõnelused juba detsembris toppama ning praeguses seisus ei kavatse Salah ja tema agent Liverpooli pakkumist vastu võtta.

Väidetavalt on Salah’ prioriteediks Liverpoolis jätkata, kuid ta ei kavatse seda teha hetkel laual olevatel tingimustel.

Liverpooli pakkumise suurus ei ole teada, aga juba hooaja alguses väideti, et Salah tahab saada endale 600 000 euro lähedale jäävat nädalapalka.

29-aastasele superstaarile ei saaks ka ette heita, kui tema nõudmised on vahepealsel ajal isegi kasvanud. Ta on liikumas oma karjääri parima hooaja suunas, istudes 34 mängu järel tervelt 27 värava peal. Lisaks on ta enda nimele kogunud kümme väravasöötu.

Järgmise hooajaga on Liverpoolil leping lõppemas ka Sadio Manega ja Roberto Firminoga. Selle hooajaga saab leping läbi James Milneril, Divock Origil ning varuväravavahtidel Loris Kariusel ja Adrianil.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds