Barcelona alistas ülidramaatilises kohtumises lisaajal Sevilla ja edenes karikasarjas finaali

Kolmapäeval mängiti Hispaania karikasarja ehk Copa Del Rey poolfinaali korduskohtumine Sevilla ja Barcelona vahel. Esimene omavaheline kohtumine lõppes Sevilla 2:0 võiduga. Barcelona tuli raskest seisust välja ja alistas Sevilla lisaajal 3:0.

Barcelona suutis esimese värava tagasi lüüa juba 12. minutil, kui Ousmane Dembele vajutas väljastpoolt karistuasala löögi otse ristnurka nii, et Sevilla väravavaht isegi ei liigutanud.

Järgnevad 60 minutit otsis Barcelona meeleheitlikult järgmist väravat, kuid hoopis Sevilla teenis penalti ja tundus, et sellest seisust enam Barcelona välja ei tule. Aga väravavaht ter Stegen suutis Lucas Ocampose penalti tõrjuda ning mäng jätkus seisult 1:0.

Barcelona päästev viigivärav tuli kohtumise normaalaja neljandal lisaminutil, kui Griezmanni tsenderduse kasti suunas peaga väravasse Gerard Pique. Paar minutit enne seda jäi Sevilla Fernando punase kaardi tõttu vähemusse. Seis kahe kohtumise kokkuvõttes 2:2 ning ees ootas lisaaeg.

Väravat ei tulnud kaua oodata. Juba lisaaja viiendal minutil lõi palli peaga väravasse Martin Braithwaite. Mõned minutid hiljem mängis karistualas palli käega Barcelona kaitsja Clement Lenglet, kuid VAR vaatas olukorra üle ja otsustas penaltit mitte määrata.

Sevilla suutis veel ühe punase kaardi teenida Luuk de Jongi esituses teenida, kuid rohkem väravaid selles kohtumises ei löödud.

Barcelona ootab oma finaalivastast Athletic Bilbao ja Levante vahelisest paarist. Esimene kohtumine jäi 1:1 viiki.