Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Türgi ralli ennustusvihjed

Autoralli MM-sarja üheteistkümnes etapp leiab aset Türgis. Kohutav kuumus, kus autodes tõuseb temperatuur tänu 30-40 kraadilisele välisilmale lausa 70 kraadi juurde. Masinatele väga nõudlik etapp, kus eelmisel aastal olid enamus sõitjad vähemalt korra silmitsi tehniliste probleemidega. Kokku 17 kiiruskatset kogupikkusega 309km, millest esimesel päeval sõidetakse lausa 160km.


WRC ralli Türgi etapp.
Reede-pühapäev, 13 – 15. september, 2019
Esimene katse algab: 08:08
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Sebastien Ogieri võit (4.25 @ Coolbet)
Thierry Neuville top 2 (2.1 @ Coolbet)
Teemu Suninen top3 3 (6.25 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Ott Tänak (Toyota) 205 punkti                                                      1. Hyundai 289
2. Thierry Neuville (Hyundai) 172                                                     2. Toyota 281
3. Sebastien Ogier (Citroen) 165                                                       3. Citroen 216
4. Kris Meeke (Toyota) 80                                                                   4. M-Sport 168
5. Andreas Mikkelsen (Hyundai) 79


Just viimasena mainitud fakt ehk 160km kiiruskatseid ralli esimesel päeval vähendab oluliselt Ott Tänaku võiduvõimalusi. Tema peab avapäeval teed puhastama ning 160km avapäeva kohta on väga pikk distants, eriti Türgis.

Eelmine aasta Ott Tänak Türgis triumfeeris, kuid see oli tingitud pigem rivaalide ebaõnnest, kui eestlase kiirusest. Läbi ajaloo on Türgi ralli olnud Toyotale pigem ebameeldiv. Vastupidavus on olnud kehvemapoolne ning kiirust ei leita. Huvitav on näha, kas see aasta suudetakse näidata paremat hoogu, kuid siiski peaks ralli favoriitideks Tänaku suurimaid konkurente Neuville´i ja Ogieri.

Meie ennustaksime võitu just Ogierile. Prantslane võitis eelviimase Türgi ralli ja näitas ka mullu head kiirust – võitis viis kiiruskatset ning ilma tehniliste probleemideta oleks tõenäoliselt ka ralli võitnud. Lisaks on MM-üldsari selline, et Tänaku konkurendid peavad hakkama rohkem riskima ja kuskilt lisakiirust leidma. Esimene panus – Sebastien Ogier võidab Türgi ralli.

Teisena ennustaks, et belglane Thierry Neuville lõpetab ralli top 2-s. Sarnaselt Ogieriga näitas ka Neuville mullu Türgis väga head kiirust ja noppis mitmeid katsevõite. Tema kasuks räägib ka fakt, et ta kihutab tänavu sama autoga kui eelmine aasta. Juba Saksamaal suutis vaid Neuville Tänakuga võrdset kiirust näidata. Kui masin vastu peab, siis peaks Neuville lõpetama kindlalt eesotsas.

Viimaseks võtame kõige riskeerivama panuse. Kuna Türgi ralli on ränkraske ning võib tuua palju üllatavaid tulemusi, siis võiks proovida valikut, et Teemu Suninen jõuab esikolmikusse. Eelmisel aastal oli lausa nii paljudel WRC sõitjatel probleeme, et esikuuikusse mahtusid ka R5 masinaklassis kihutanud rallimehed. Arvestades M-Spordi vastupidavust ning Sunineni üsna kindlapeale sõidustiili, siis on soomlasel hea võimalus konkurentide ebaõnne ära kasutada ja noppida poodiumikoht.

Meie valikud:

  • Sebastien Ogieri võit (4.25 @ Coolbet)
  • Thierry Neuville top 2 (2.1 @ Coolbet)
  • Teemu Suninen top 3 (6.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades coolbeti eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 212€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds