Jälgi meid

Ennustusvihjed

Hispaania vs. Poola ennustusvihjed

Teises veerandfinaalis kohtuvad omavahel 2006.a maailmameister Hispaania ning lihtsat loosiõnne nautinud Poola. Vaevalt leidub palju spordifänne, kes ennustaksid Poolat poolfinaali, kuid nagu öeldakse – pall on ümmargune.


Hispaania vs. Poola

Teisipäev 10. September 2019
Algab: 16:00
Ülekanne: TVPlay Sports+

Poola AH+15.5 (2.0 @ Coolbet)
Kokku üle 148.5 punkti (1.91 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koondised on omavahel kohtunud seitse korda ja need kõik on võitnud Hispaania.
  • Mõlemad meeskonnad on seni kaugviskeid tabanud üsna nigelalt. Hispaania 31% ja Poola 29%.
  • Hispaania koondise keskmine pikkus on täpselt 200cm, Poolal 199cm. Ka vanused on üsna võrdsed – 30 ja 29.

Poola jõudmine kaheksa parima hulka võib alguses tunduda kerge üllatusena, kuid kui süveneda nende teekonda veerandfinaalini, siis on see igati loogiline. Neil oli MM-i nõrgim alagrupp – Venezuela, Hiina ja Elevandiluurannik. Seejärel vahegrupis piisas veerandfinaalikoha lunastamiseks vaid Veneema alistamisest, kes see aasta oli üsna hambutu koosseisuga.

Hispaania on iga mänguga natukene paremaks läinud. Nemadki said nautida üsna kerget alagruppi, kuid seejärel alistati vahegrupis Itaalia ning kõige tipuks ka üks turniiri favoriitidest ehk Serbia.

Tõenäoliselt oleneb Hispaania võidu suurus nende motivatsioonist pingutada. Kindlasti üritatakse juba võimalikult varakult kindel eduseis välja võidelda, et seejärel juba rahulikult võiduni kruiisida.

Poola koondis on aga väga meeskondlik ning ei anna midagi liiga lihtsalt ära. Veerandfinaali jõudmine on nende jaoks täielik õnnestumine ning saavad Hispaania vastu mängida pingevabalt, neil ei ole enam kaotada midagi.

Seega meie esimene panus on, et Poola ei kaota kohtumist suuremalt kui 15 punktiga.

Teisena ennustaks, et meeskonnad viskavad kihlveokontorite poolt asetatud skooriliini üle. 149 punkti tänapäeva korvpallistiili arvestades on üsna lihtne saak. Kui Hispaania vähegi normaalse tabavusega viskab, siis peaksid nad jõudma umbes 85 punktini ning ka Poola on kindlasti võimeline viskama vähemalt 65.

Meie valikud:

  • Poola AH+15.5 (2.0 @ Coolbet)
  • Kokku üle 148.5 punkti (1.91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds