Jälgi meid

Ennustusvihjed

USA vs. Prantsusmaa ennustusvihjed

Kolmanda poolfinalisti selgitavad omavahel välja USA ja Prantsusmaa. Võib öelda, et noore USA jaoks on tegemist esimese tõsise katsumusega. Kuidas nad sellega toime tulevad?


USA vs. Prantsusmaa

Kolmapäev 11. September 2019
Algab: 14:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Prantsusmaa võit (4.00 @ Coolbet)
USA alla 86.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


USA on seni võitnud kõik viis kohtumist. Kui Türgi vastu tuli võit väga-väga napilt lisaajal, siis ülejäänud kohtumistes on vastasest oldud selgelt parem meeskond.

Prantsusmaa alustas turniiri nelja võiduga, kuid viimases vahegrupi kohtumises jäädi alla suurepärast visketabavust näidanud Austraaliale. Rünnakul tehti suurepärane partii, kuid kaitses ei suudet pidurdada Austraalia liidreid.

Esimene panus – Prantsusmaa võidab kohtumise. Kohtumise kerge favoriit on siiski USA, kuid Prantsusmaa kõrget koefitsienti tasuks proovida. Seda enam, et Türgi tõestas juba alagrupikohtumistes – USA on haavatava.

Prantsusmaa koosseisust leiame viis NBA meest, kellest neli kannavad kandvat rolli. Lisaks veel Euroliiga üks parimaid mängijaid Nando De Colo ja ülejäänud Euroopa kõrgliigades pallivad mängijaid. Miks ei peaks selline koosseis USA noorele tiimile vastu saama? Rünnakul on igatahes tase enam-vähem võrdne. Kaitse poolelt tänu paremale füüsisele ja kiiretele kätele väike eelis ameeriklastele, kuid see on üsna minimaalne.

Viimases omavahelises kohtumises võitis USA vaid kolme punktiga. Antud kohtumise Prantsusmaa võidukoefitsiendis on kindlasti väärtust.

Teine panus – USA viskab kokku alla 87 punkti. Turniir on tõestanud, et selle-aastane USA koondis ei ole rünnakul nii võimekas, kui oleme harjunud ning rohkem pööratakse rõhku kaitsele. Popovich on ka sõnanud, et nemad võidavad selle turniiri vaid juhul, kui nad suudavad kaitses korralikult mängida.

Seni on ameeriklased keskmiselt visanud 87.4 punkti ühe mängu kohta. Tuleb aga arvestada, et mängitud on palju nõrgemate vastastega, kui on seda Prantsusmaa. Vastaste hulgas on näiteks olnud ka Jaapan ja Tšehhi + lisaajaga kohtumine Türgiga.

Meie valikud:

  • Prantsusmaa võit (4.0 @ Coolbet)
  • USA alla 86.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds