Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Tšiili ralli teise päeva ennustusvihjed

Esmakordselt sõidetav Tšiili ralli on jõudnud teise päevani. Esimene päev kujunes sõitjatele üsna keeruliseks, kus enamus ralliekipaaže mõnel katsel vähemalt korra eksis. Täna on kavas kuus kiiruskatset, millest esimene algab kell 15:08. Teeolud peaksid olema pisut kuivemad kui eile. Rajale asutakse ümberpööratud paremusjärjestuses. Ralli hetkeseis on järgmine:

 

Esiteks proovime ennustada, kes võiks võita ralli seitsmenda ehk tänase päeva esimese kiiruskatse. Selle kogupikkus on 20.9km. Koefitsiente vaadates näeme, et üsna kindlaks favoriitidiks peetakse Ott Tänakut. Nii see ka on, kuid tema võidule ei soovitaks panustada, koefitsient on selleks lihtsalt liiga madal. Samuti arvestades edu järgnevate ees, võib Eesti ralliäss võtta natukene ettevaatlikumalt ning mitte päris 100% välja panna.

Hoopis võiks mõelda järgnevate meeste peale: Jari-Matti Latvala, Sebastien Ogier ja Thierry Neuville. Nende kõigi katsevõidu koefitsient on üle nelja. Kahel viimasel lausa üle seitsme. Kui neile kõigile väike panus asetada ja keegi neist ka katse võidab on kasum garanteeritud. Eeldused, et keegi neist meestest võtab katsevõidu on paremad, kui koefitsient näitab.

Lisaks on hetkel hea hetk ennustamaks ralli üldseisu. Nagu näha, siis asetseb hetkel kolmandal kohal Jari-Matti Latvala. Soomlane ja Toyota näitavad head kiirust. Kuid on teada, et Latvala kipub pingelistes olukordades lihtsalt eksima. Seega pakume, et ralli lõpuks haarab esikolmiku koha hoopis Thierry Neuville.

Neuville startis eile kõikidele katsetele esimesena. Kuna ühe katse ajal olid pealtvaatajad ohtlikult lähedal, siis pandi välja punane lipp. Neuville oli selleks ajaks ainukesena startinud. Belglane pidi hoo maha võtma ning katse lõpuni tavaauto tempos kulgema. Korraldajad määrasid talle lõpuks ise aja võrreldes ta eelnevate katsete tulemusi. Kaotust pandi võrreldes katsevõitjaga 6.6 sekundit. See tähendab, et 29st sekundist, mis ta praegu liidrile kaotab, kuus sekundit on talle määratud. Keegi ei välista, et ta oleks võinud tegelikult selle katse hoopis võita.

Ühesõnaga on Belglasel ülejäänud ralli ajal palju tõestada ning usume, et ta suudab poodiumikohale tõusta. Seda enam, et eespool on Jari-Matti Latvala, kes on näidanud head kiirust, kuid kipub kergelt eksima.

Meie valikud:

  • Päeva esimese katse võidab Latvala (4.5 @ Coolbet)
  • Päeva esimese katse võidab Ogier (7.0 @ Coolbet)
  • Päeva esimese katse võidab Neuville (7.5@ Coolbet)
  • Thierry Neuville lõpetab kogu ralli esikolmikus (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades coolbeti eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse kolmandale vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 375€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds