Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brighton vs Manchester City ennustusvihjed

Premier League viimane voor! Kõikidel Inglise kõrgliiga meeskondadel on sel hooajal koduliigas mängida veel 90 minutit jalgpalli. Hea meel on tõdeda, et tiitli saatus otsustatakse viimases voorus. Manchester City sõidab liiga liidrina külla Brightonile ja võidu korral on nad teist aastat järjest Premier League´i parim meeskond.


Brighton vs. Man.City
Pühapäev, 12. mai 2019
Mäng algab: 17:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Kokku alla 3 värava (2.93 @ Coolbet)
Hoiatuskaartide arv üle 3.5 (2.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Aprillis kohtuti omavahel karikasarjas, kus Manchester City sai 1:0 võidu. Viimases Premier League´i kohtumises jäi tulemuseks 2:0 samuti City kasuks.
  • Brighton on TOP6 meeskondadest sel hooajal suutnud punkte röövida Manchester Unitedilt ja Arsenalilt.
  • Manchester City on järjest võitnud kolmteist koduliiga kohtumist.

Kui vaadata Manchester City viimaseid kohtumisi, siis võidud ei ole tulnud kergelt. Nii Manchester Unitedi, Burnley kui ka Leicesteri vastu löödi värav alles teisel poolajal. Viimases kohtumises Leicesteriga läks aega võiduvärava löömiseks lausa 70 minutit ning teatavasti see tuli üsna üllataval moel ehk Kompany kauglöögist.

Brighton on viimasest viiest kohtumisest kaotanud kaks ja viiki mänginud kolm. Seejuures on punkte röövitud ka üsna tugevatelt klubidelt nagu Arsenal ja Wolves. Selles kohtumises aga neile tõenäoliselt väga sõnaõigust ei anta ning pakutakse vaid kõrvalosatäitja rolli.

Heidame pilgu koefitsientidele. Esimesena jääb silma valik, et lüüakse alla kolme värava, mille koefitsient küündib peaaegu kolmeni. Esmapilgul võiks arvata, et City korraldab tabeli tagumise otsa meeskonnale väravatesaju, kuid asja süvenedes leiab väga palju põhjuseid, miks võiks sellest kohtumisest kujuneda hoopis 1-2 väravaline jalgpallimatš.

Manchester Cityl on peal suured pinged. Vahet pole, kas vastas on eeldatav autsaider või mitte. Mängus on tiitel. City on juba pikemat aega mänginud igat mängu kui elu ja surma peale. Seda on ka skooridest näha. Mängud on võidetud, aga seejuures on ise löödud enda kohta vähe väravaid. Seda eelkõige põhjusel, et muretsetakse rohkem ka kaitse pärast.

Viimase kümne vooruga on löödud seitseteist väravat. See teeb ühe mängu kohta keskmiselt 1.7 väravat. Võrdluseks näiteks Liverpoolil on sama näitaja 2.8 ja Leicesteril 1.9. Ehk väravatemasin Manchester City on hakanud hooaja lõpus ettevaatlikumalt mängima, mis on ka mõistetav. See ei kinnita muidugi, et ka Brightoniga mängus näeme väiksemat skoori, kuid arvestades pakutavat koefitsienti, siis tasub proovida.

Teisena soovitaksime valikut, et näeme kohtumises vähemalt nelja hoiatuskaarti. Pinge on laes ja kuna tegemist on hooaja viimase kohtumisega, siis liialt ei muretseta ka nende pärast. Selge on see, et City hakkab väga aktiivselt väravat otsima, mis tahes-tahtmata jätab Brightonile võimaluse kontrarünnakuga nõelata. Sellised kiired rünnakud võetakse City mängijate poolt väga julmalt maha. Lisaks on Brightoni kohtumistes näidatud viimastes voorudes kollaseid kaarte kõvasti üle keskmise.

Meie valikud:

  • Kokku alla kolme värava (2.93 @ Coolbet)
  • Hoiatuskaarte üle 3.5 (2.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 58€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds