Jälgi meid

Ennustusvihjed

Bundesliga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Mitmed Euroopa suurimad liigad hakkavad jõudma lõpusirgele. Nende seas ka Bundesliga. Loe edasi ning leiad ühe 8.00  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 160€.


 Dortmundi Borussia vs. Düsseldorf (16:30)

Bundesliga kahe viimase vooru mängud hakkavad kõik samal kellaajal. Dortmundi Borussia oli veel paar vooru tagasi tiitliheitluses, kuid nüüd tundub seis üsna hapu. Müncheni Bayernist jäädakse maha nelja punktiga. Dortmundi ainus lootus on võita mõlemad järelejäänud mängud ja loota, et Bayern ei teeni viimase kahe vooruga üle ühe punkti.

Düsseldorfi meeskond asub tabelis kümnendal kohal. Sel hooajal on meeskonnad korra omavahel kohtunud ning Dortmund kaotas selle võõral väljakul 1:2. Oleks tookord mäng võidetud, oleks tiitlilootus palju roosilisem…

Dortmundi trump on teatavasti nende rünnak, eriti koduväljakul. Reus jääb mängust punase kaardi tõttu eemale, kuid sellegi poolest on väravalööjaid piisavalt. Düsseldorfil samal ajal on üks liiga kehvemaid kaitseliine. Sel hooajal on endale lastud lüüa juba 61 väravat. Kõik märgid näitavad, et oodata on üle keskmise väravaid.

Kombosse lisaksime valiku, et esimesel poolajal lüüakse 2-3 väravat. Dortmund läheb kindlat kolme punkti võtma, Düsseldorfil midagi erilist mängus ei ole. Selline olukord võiks tähendada üsna lõbusat jalgpalli, kus kaitsele liialt ei keskenduta.

Meie valik: Esimesel poolajal 2-3 väravat (2.2 @ Coolbet)


 RB Leipzig vs. Müncheni Bayern (16:30)

Kui see mäng lõppeb Müncheni Bayerni võiduga, siis on nad kindlustanud endale seitsmenda järjestikuse Bundesliga tiitli. Nende võõrustajateks selles tähtsas kohtumises on Leipzigi meeskond, kes asub tabelis kindlal kolmandal kohal. Teoreetiline võimalus on tõusta veel teiseks, kuid kolmandast kohast allapoole kukkuda ei ole võimalik. Bayerni väravasuul jätkab endiselt Neueri vigastuse tõttu Ulreich.

Leipzig on koduliigas püsinud võitmatuna viisteist järjestikust kohtumist. Viimati jäädi alla jaanuari kuus Dortmundile. Lisaks on näidatud koduväljakul suurepärast statistikat. Bundesligas on kaotatud kuueteistkümnest kodukohtumisest vaid üks. Lisaks on nende jooksul lastud endale lüüa vaid üheksa väravat. See on parim näitaja terve liiga peale. Hooaja esimese omavahelise kohtumise võitis Bayern 1:0.

See kõik tähendab, et Bayernil saab olema väga raske õhtupoolik. Viie viimase võõrsil mängu jooksul on nad juba kahel korral punkte kaotanud ning järjekordse libastumise korral pakutakse Dortmundile teoreetilist võimalust meistriks tulla. Viimases voorus mängib teatavasti Bayern Eintrachti Frankfurtiga, kes on ülimalt motiveeritud, et Meistrite Liiga koht teenida.

Me usume, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. Bayern ei võta kohtumise esimeses staadiumis suuremaid riske, sest mängus on liiga palju. Loodetakse tavapärase taktikaga juhtvärav ära lüüa. Leipzigi kaitse on aga nii tasemel, et tõenäoliselt nad esimesel poolajal seda lõplikult ei murra. Viimase viie kodukohtumise jooksul on Leipzigile esimesel poolajal löödud vaid üks värav.

Meie valik: Rohkem väravaid teisel poolajal (1.93 @ Coolbet)


 Leverkuseni Bayern vs. Schalke (16:30)

Leverkuseni meeskonna jaoks on tegemist ülimalt tähtsa kohtumise. Hetke ollakse punktide koha pealt võrdsed neljandal kohal asetseva Eintrachti Frankfurtiga, kuid halvem väravatevahe asetab nad viiendale kohale. Eesmärk on jõuda esinelikusse, et kindlustada Meistrite Liiga koht. Võimalused on üsna head, sest mängugraafik on põhirivaalist oluliselt kergem.

Schalke leiame aga üsna tabelilõpust. Nii uskumatuna kui see ka ei kõla, siis eelmisel hooajal suurepärase hooaja teinud ning veel sel aastal Meistrite Liigas mänginud meeskond on sügavas augus ning vaevu jäädi Bundesligasse püsima. Kas see tähendab, et Leverkusen võtab kerge võidu?

Ei tea kas kerge, aga võitu julgeme neile pakkuda küll. Schalke suutis paar vooru tagasi kõigile üllatuseks Dortmundi kogemata 4:2 võita, kuid see on ka üks ainukesi eredamaid hetki hooaja teise poole jooksul. Lisaks kõigele on meeskonnas üsna palju pisivigastusega mehi, kelle osalemise kohal on küsimärk.

Leverkuseni Bayern on aga viimases kahes voorus näidanud, et kui palju nad seda Meistrite Liiga kohta järgnevaks hooajaks tahavad. Esmalt võideti võõrsil 4:1 Augsburgi ning seejärel klobiti koduväljakul oma peamist konkurenti Frankfurtist 6:1. Viimase viie kohtumisega on mängu kohta keskmiselt löödud kolm väravat, mis on liiga parim näitaja.

Tõenäoliselt otsustatakse see kohtumine juba motivatsiooni pealt ära, mis kodumeeskonnal on kordades suurem. Pakume neile nii poolaja kui ka täisaja võitu.

Meie valik: Leverkusen võidab poolaja/täisaja (1.95 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 8.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 160€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds