Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Soome ralli ennustusvihjed

WRC suvepuhkus on läbi ning hooaja teise poole esimene etapp leiab aset Soomes. Kõige kõrgema keskmise kiirusega etapp rallikalendris on läbi aegade olnud lemmik paigaks just skandinaavia sõitjatele. 68 aasta jooksul on vaid kuus mitte skandinaavia riigist pärit sõitjat Soomes triumfeerinud. Nende hulgas on ka Markko Märtin ja Ott Tänak. Kuidas läheb tänavu?


WRC ralli Soome etapp.
Neljapäev-pühapäev, 1 – 4.august, 2019
Esimene katse algab: 19:00
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Mikkelsen võidab Breeni (1.72 @ Coolbet)
Parim soomlane Jari-Matti Latvala(2.0 @ Coolbet)
Kris Meeke top 2 koht (4.25 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Ott Tänak (Toyota) 150 punkti                                                          1. Hyundai 242
2. Sebastien Ogier (Citroen) 146                                                           2. Toyota 198
3. Thierry Neuville (Hyundai) 143                                                         3. Citroen 170
4. Elfyn Evans (M-sport) 78                                                                   4. M-Sport 152
5. Teemu Suninen (M-Sport) 62


Kihlveokontorite ülikindel favoriit etapivõidule on MM-sarja üldliider Ott Tänak koefitsiendiga 2.15, kellele järgneb Thierry Neuville(5.75) ja Jari-Matti Latvala(7.00). Kõik kolm Toyota pilooti on ennustuste kohaselt esikuuikus. Selline julge ennustus on ka igati loogiline, sest Toyota jaoks on tegemist koduralliga ning ka viimased kaks aastat on Soomes võidutsetud.

Alustame kõige riskivabamast ennustusest – Andreas Mikkelsen võidab Craig Breeni. Mõlemad mehed osalesid ka Rally Estonial. On näha, et Craig Breeni tulemusi mõjutab pikem paus WRC-sarjast ning iirlane vajab veel aega kiireimate masinatega taas harjumiseks. Mikkelsenil on aga kiirust küllaga ning kui norrakas suudaks ka stabiilselt vigadeta sõita, oleks ta igal etapil kõrges mängus.

Teiseks panuseks soovitame valikut, et parim soomlane on Jari-Matti Latvala. Tema konkurentideks on siis Teemu Suninen ja Esapekka Lappi. Võrreldes oma kaasmaalastega on Latvalal kasutada Soome ralli jaoks kõige sobilikum auto. Samuti on kogenud ralliäss näidanud, et kui tehnika alt ei vea, on ta Soomes alati väga kõrgel kohal(kolm võitu ja lisaks viis poodiumikohta).

Viimaseks vaatame natukene riskeerivama valiku poole – Kris Meeke top2 koht. Soome ralli, kus kiirused on meeletud ning nõuavad sõitjatelt rohkelt julgust on britile justkui loodud. Just temale kuulub ka läbi aegade kõige kõrgema keskmise kiirusega WRC ralli läbimise esikoht(Soome 2016).

Sel hooajal on Meeke olnud mitmel korral väga lähedal poodiumikohale, kuid siis on saatuslikuks saanud sõiduviga või masina tehniline rike. Jällegist saab korrata juba kulunud fraasi – kui Meeke teeb puhta sõidu, siis on ta kindel kandidaat kõrgetele kohtadele.

Meie valikud:

  • Mikkelsen võidab Breeni (1.72 @ Coolbet)
  • Parim soomlane Jari-Matti Latvala (2.00 @ Coolbet)
  • Kris Meeke top 2 koht (4.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades coolbeti eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 212€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds