Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eintracht Frankfurt vs. FC Flora ennustusvihjed

Euroopa Liiga kvalifikatsiooni teise ringi avakohtumises tegi Eesti meeskond Flora väga südika partii tugeva Eintrachti Frankfurti vastu. Lilleküla staadionil toimunud kohtumine lõppes külalismeeskonna 2:1 paremusega. Kuidas saab hetke koduliiga liidermeeskond Flora hakkama aga Eintrachti koduväljakul, kus on kaotusekibedust tundnud teiste seas ka Müncheni Bayern ja Dortmundi Borussia?


Eintracht Frankfurt vs. Flora

Neljapäev 1. august, 2019
Algab: 21:30
Ülekanne: Eintracht TV, Err spordiportaal, Soccernet.ee

Üle 4.5 värava (1.93 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Esimese kohtumise statistika:

  • Pallivaldamise protsent oli põhimõtteliselt võrdne. Saksa klubi hoidis palli 52% ja flora 48% kohtumises.
  • Pealelööke raamidesse suutis Eintracht sooritada Florast täpselt viis korda rohkem(10 vs 2).
  • Nurgalööke suutis Eintracht teenida 12, Flora vaid 2. Kollaseid kaarte teenis üllatuslikult rohkem Saksa klubi(1 vs 0).

FC Flora pole peale esimest omavahelist kohtumist ühtegi jalgpallimatši pidanud. Eintracht aga mängis eelmise nädala jooksul veel ühe sõpruskohtumise Austria kolmanda liiga meeskonna Welsi vastu, mis võideti kindlalt 7:0.

Millist kohtumist oodata võiks? Kõiki loogikareegleid jälgides võiks öelda, et Eesti meeskond saab võõrsil sauna. Esiteks on avakohtumise 2:1 võitmine Eintrachti jaoks natukene isegi piinlik. Kindlasti loodeti palju suuremat võitu. Nüüd koduväljakul, maruliste fännide ees, tahetakse näidata, et klassivahe väikese Eesti klubiga on tegelikult kordades suurem ja elatakse ennast heas mõttes välja.

Teiseks – juba avakohtumises oli tegelikult Saksa klubi väga lähedal umbes kolmele-neljale väravale. Flora mängis küll enda kohta suurepärase kohtumise, kuid tõele au andes tuleb öelda, et halvemast skoorist päästis neid vaid õnn. Eintrachti ohtlike olukordade realiseerimine oli alla igasuguse arvestuse. Ajalugu on näidanud, et kaks kohtumist järjest sellisel tasemel meeskonnad nii rohkelt ei eksi.

Seega on meie esimene panus, et kohtumises lüüakse üle 4.5 värava. See võib tunduda natukene karm hinnang Florale, kuid olgem ausad – kodukohtumine ja võõrsil kohtumine Eintrachti Frankfurti tasemega meeskonna vastu on kaks totaalset erinevat olukorda.

Siiski hellitaks natukene ka Florat ning pakuks neile vähemalt auväravat. Teine valik – mõlemad meeskonnad skoorivad. Sellele pakutakse üsna korralikku koefitsienti. Avakohtumises oldi lisaks Ainsalu väravale väga lähedal ka teisele väravale, kui Erik Sorga lõi kauglöögi latti. Eesti meeskonnas on piisavalt individuaalseid oskuseid, et luua endale vähemalt 4-5 päris lubavat olukorda.

Samuti pole Eintrachti kaitse hooajaeelsetes kohtumistes väga kindlat muljet jätnud. Uhren Cupil, mis toimus enne esimest Euroopa Liiga kohtumist mindi näiteks vastamisi Šveitsi klubidega Young Boysi ja Luzerniga, kus kahe mängu peale kokku võeti pall enda väravavõrgust välja lausa kuuel korral. Sellest on küll nüüdseks aega möödas, kuid selge signaal, et ka Flora on suuteline Saksa klubi väravaga karistama.

Meie valikud:

  • Üle 4.5 värava (1.93 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 57€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds