Jälgi meid

Ennustusvihjed

Nõmme Kalju vs. Celtic ennustusvihjed

Valitsev Eesti meister Nõmme Kalju kohtub Meistrite Liiga kvalifikatsiooni teises eelringis Celticuga. Paari esimene omavaheline kohtumine Šotimaal lõppes Kalju 0:5 kaotusega ehk korduskohtumises on mängus põhimõtteliselt ainult au ja uhkus.


Nõmme Kalju vs. Celtic

Teisipäev 30. juuli 2019
Algab: 20:00
Ülekanne: –

Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.8 @ Coolbet)
Kokku üle 3.5 värava (2.03 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Nõmme Kalju peatreener oli mängueelsel pressikonverentsil üsna saladuslik ja ei avaldanud trennist eemale jäänud meeste vigastuste tõsidust. Kõik ohtlikum märk on see, et üks trennist puudujatest oli keskväljamootor Reginald. Ta on siiamaani olnud euromängudes üks parimaid või lausa kõige parem Nõmme Kalju mängija, tema puudumine oleks ülisuur tagasilöök.

Huvitav saab olema näha, millise koosseisuga Celtic korduskohtumisele tuleb. Ühelt poolt on tavaline olukord, kus suurklubid kasutavad  kindlas eduseisus varumehi ning hoiduvad põhitegijate mängitamisest. Samas on nende jaoks käimas ettevalmistus uueks hooajaks ning ka põhitegijad vajaks mängupraktikat.

Esimene omavaheline kohtumine näitas, et Celticule tekivad väravaolukorrad väga lihtsalt, kuid samas oli ka Nõmme Kaljul 2-3 väga head võimalust skoorida. Võib kindel olla, et ka korduskohtumises tekib Eesti klubile mõned üsna head olukorrad skoorimiseks, kuid panustamise poole pealt ahvatleb pakkumine, et mõlemad meeskonnad ei skoori. Arvestades seda, et vastane on Celtic, siis on koefitsient isegi üllatavalt korralik.

Vaevalt, et Kalju korduskohtumist domineerima hakkab, kuid pigem soovitakse ründavamalt mängida kui avakohtumises. Edasipääsulootused on põhimõtteliselt kustunud ning nüüd on fännidele vaja pakkuda ka nauditavat mängupilti. See muudab ka Celticu elu lihtsamaks. Avakohtumises pidid nad mängima meeskonna vastu, kes mängis umbkaitset, nüüd on tõenäoliselt platsil rohkem ruumi liinide vahel tegutsemiseks.

Seega usume, et Celtic sahistab Eesti klubi väravavõrku taaskord üsna armutult. Üle nelja värava nagu avakohtumises kõlab pigem ebaloogiliselt, kuid vähemalt üle kolme värava võiks oodata küll. Teine panus – kokku üle 3.5 värava. Korrektse skoori ennustus – 0:4.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.8 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3.5 värava (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds