Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Rootsi ralli ennustusvihjed

Autoralli maailmameistrivõistlused ehk WRC sari on jõudnud hooaja teise etapini. Nigelate lumeolude tõttu on etappi lühendatud 19 kiiruskatse pealt 11 peale, mis tähendab 130km vähem rallikilomeetreid tavapärasest Rootsi rallist.


WRC ralli Rootsi etapp.
Neljapäev-pühapäev, 13 – 16. veebruar, 2020
Esimene katse algab: 21:08
Ülekanne: Kanal 2, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Thierry Neuville võit (3.85 @ Coolbet)
Esapekka Lappi top 3 (2.7 @ Coolbet)
Ott Tänak top 2 – EI (1.76 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Thierry Neuville (Hyundai) 30 punkti                                                   1. Hyundai 35
2. Sebastien Ogier (Toyota) 22                                                                   2. Toyota 33
3. Elfyn Evans (Toyota) 17                                                                           3. M-Sport 20
4. Esapekka Lappi (M-Sport) 13
5. Kalle Rovanperä (Toyota) 10


Hooaja esimene etapp Monte Carlos andis nii mõnelegi küsimusele vastuse. Esiteks on Thierry Neuvillel siiski konkurentide ees kerge eelis, sest ta sõidab tippsõitjatest ainsana endale tuttava autoga. Teiseks on sel aastal tiitliheitlusesse lisandunud uus mees – Elfyn Evans. Kolmandaks sai hea pildi ette Kalle Rovanperä kiirusest – soliidne, kuid mitte piisav, et püsida kõrgeimas mängus.

Nüüd Rootsi ralli ja vihjete juurde. Ilmaprognoos näitab, et kolme päeva jooksul võivad olud drastiliselt muutuda. Neljapäeval lubatakse krõbedaid miinuskraade, pühapäeval juba plusskraade. Teeolud on harjumatult lumevaesed, mis tähendab, et suurt rolli hakkab mängima ka rehvivalik, sest jäätunud ja lumevaene kruusatee kulutab rehve tavapärasest kordades kiiremini.

Esimene panus – Thierry Neuville võit. Meie hinnangul pakub kõige paremat väärtust taas panus Thierry Neuville võidule. Võrreldes Ogieri ja Tänakuga pakutakse kõrgemat koefitsienti. Belglane võidutses Rootsi rallil viimati kaks aastat tagasi ning möödunud hooajal lõpetas samuti kõrge kolmanda kohaga. Kui paljudel rallidel on tagant startijatel eelis, siis Rootsis võivad rajaolud hoopis esimesi mehi soosida – Neuville läheb rajale esimesena. Ainsaks miinuseks on Hyundai rehvid, mis lumevaestes oludes võivad jääda alla konkurentide omadele.

Teine panus – Esapekka Lappi jõuab esikolmikusse. Nagu tavaks saanud, siis on põhjamaa rallidel kiired just Soome, Rootsi ja Norra rallimehed. Üks sellistest sõitjatest on kindlasti Esapekka Lappi. Eelmisel hooajal sõitis Lappi välja oma parima tulemuse(nagu ka Türgis ja Soomes) – teise koha – just Rootsis. Nädalaid tagasi Monte Carlos oli Lappi neljas, nüüd võiks oodata soomlaselt veel kõrgemat kohta.

Kolmas panus – Ott Tänak ei lõpeta kahe esimese hulgas. Eesti mehe vastu panustamine ei ole lihtne, kuid panuse kaotamise korral saab rõõmustada Tänaku hea tulemuse puhul. Siiski ennustaks, et Rootsi rallil nopivad kõrgeimad kohad teised sõitjad. Suur avarii Monte Carlos on tõenäoliselt kerge jälje jätnud ning eestlane võtab vähem riske. Samuti läksid Tänakul kaotsi paljud kilomeetrid Hyundai roolis, mis oleks pannud meest uue auto roolis mugavamalt tundma.

Meie valikud:

  • Thierry Neuville võit (3.85 @ Coolbet)
  • Esapekka Lappi top 3 (2.7 @ Coolbet)
  • Ott Tänak ei jõua esimese kahe hulka (1.76 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 192€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds