Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laskesuusatamise MM-i naiste sprindivõistluse ennustusvihjed

Tiril Eckhoff

Kätte on jõudnud laskesuusatamise hooaja kõige tähtsamad sõidud – maailmameistrivõistlused Itaalias Anterselvas. Reedesel võistluspäeval selgitatakse välja parimad naised 7.5km sprindivõistlusel, kus lasketiiru läbitakse kahel korral ning iga möödalask tähendab trahviringi.


Laskesuusatamine naiste sprint

Reede 14. Veebruar 2020
Algab: 15:45
Ülekanne: ETV2

Hanna Öbergi võit (7.50 @ Coolbet)

A.Bescond võidab I.L.Tandrevoldi (2.08 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Tänavusel hooajal on naised sõitnud sprinti viiel korral. Kahel korral on suutnud võita Dorothea Wierer ja Tiril Eckhoff, korra on võidutsenud Marte Olsbu Röiseland. Ära tasub mainida ka fakt, et Wierer on suutnud lausa neljal etapil viiest lõpetada esinelikus ja hoiab sprindiarvestuses Eckhoffi, Röiselandi ja Öbergi ees esikohta.

Eelmisel aastal tuli samal distantsil maailmameistriks Anastassija Kuzmina, kes praeguseks on tippspordis lõpetanud. Hetkel aktiivsetest sportlastest teenis kõrgeima – teise koha – ka tänavu head stabiilsust näidanud Ingrid Landmark Tandrevold.

Võitja ennustamine on väga raske ülesanne. Potentsiaalseid võitjad võiks olla 10-15 ringis. Kui võrrelda koefitsiente ja võidu tõenäosust, võiks olla parim valik Hanna Öberg koefitsiendiga 7.50.

Rootslanna edu võtmeks võiks olla õigeaegselt ajastatud vorm. Kui hooaja alguses oli Hanna Öberg kahvatu, siis mida aeg edasi MM-i poole, näitas valitsev pika individuaaldistantsi maailmameister paremaid tulemusi. Viimasel etapil Pokljukas korjas rootslanna juba ühe kuldmedali ja ühe hõbemedali. Võrreldes konkurentidega on Öbergi sõidukiirus hooaja jooksul kõige rohkem tõusnud. Individuaaldistantsidel on tegemist ka ühe parima laskjaga.

Teisena ennustaks, et Anais Bescond võidab Ingrid Tandrevoldi. Jällegi on peamiseks põhjuseks sellel valikul vormikõver. Kui prantslanna alustas hooaega tagasihoidlikult, siis viimastel etappidel kerkis juba poodiumile. Norralanna Tandrevold vastupidi oli hooaja alguses supervormis, kuid uue aastanumbri sees ei suutnud enam kuidagi samat taset näidata.

Seega usume, et prantslannat on natukene alahinnatud ja tegelikult peaks hoopis tema antud sportlaste võrdluses olema kerge favoriit.

Meie valikud:

  • Hanna Öbergi võit (7.50 @ Coolbet)
  • Anais Bescond võidab Ingrid Landmark Tandrevoldi (2.08 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 150€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds