Jälgi meid

Ennustusvihjed

Oklahoma City Thunder vs. Boston Celtics ennustusvihjed

Pühapäevane õhtu kuulub tavapäraselt NBA-le, sest esimesed kohtumised hakkavad Eesti televaatajale mugaval ajal. Seekord sattus telemänguks Oklahoma City Thunderi ja Boston Celticsi vaheline mõõduvõtt.


OKC Thunder vs, Boston Celtics

Pühapäev 9. Veebruar 2020
Algab: 22:30
Ülekanne: TV3 Sport

Boston celtics võit (2.05 @ Coolbet)

Kokku alla 218.5 (1.91 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal võitis mõlemad omavahelised kohtumised Boston Celtics.
  • Mõlemad meeskonnad on liigas viimasest kümnest kohtumisest võitnud koguni üheksa!
  • Thunder viskab keskmiselt ühe mängu kohta 110.5 punkti, Celticsi sama näitaja on 112.7 punkti.

Esmalt vigastustest. Thunderil on kõik peale Andre Robersoni, kes eemal juba väga pikka aega, mängukõlbulikud. Celticsi seisud nii head ei ole – erinevate probleemidega on kimpus Gordon Hayward, Jaylen Brown, Daniel Theis ja Marcus Smart. Tõenäoliselt mõned nendest meestest, eesotsas Haywardiga siiski jooksevad platsile, kuid lõplik tõde selgub vahetult enne kohtumist.

Mõlemad meeskonnad on näitamas hetkel suurepärast minekut. Läänekonverentsi kuues meeskond Thunder on viimasest kümnest kohtumisest võitnud üheksa ning hetke võiduseeria on nelja mängu pikkune. Idakonverensti kolmas Boston Celtics on hetkel järjest võitnud kuus kohtumist.

Võiks ennustada üsna võrdset kohtumist. Mõlema meeskonna puhul leiab argumente, et miks just nemad peaksid kohtumises favoriidid olema.

Meie panustaksime Boston Celticsi võidule. Esiteks juba sellepärast, et neil on lihtsalt kõrgem koefitsient. Teiseks on Thunderi viimase 10 vooru fantastiline tulemus(9 võitu) natukene petlik – mängitud on põhiliselt tabeli tagumisepoole meeskondadega. Kolmandaks on Celticsi rotatsioon, kui korvialused mängijad kõrvale jätta, keskmiselt kõrgema tasemega.

Teiseks ennustaks, et meeskonnad suudavad antud kohtumises skoorida vähem, kui on nende keskmised näitajad. Nii Thunderi kui ka Celticsi näol on tegemist soliidsete kaitsemeeskondadega. Ollakse võimelised ka jooksma ja kiiret korvpalli mängima, kuid antud vastasseisus ootaks rohkem taktikalist heitlust ja natukene pikemaid rünnakuid.

Meie valikud:

  • Boston Celticsi võit (2.05 @ Coolbet)
  • Kokku alla 218.5 (1.91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds