Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC ralli Tšiili ennustusvihjed

WRC karusell on jõudnud kuuenda etapini ning jätkatakse Lõuna-Ameerika kruusastel teedel. Esimest korda läbi ajaloo kihutatakse Tšiili radadel.

Tšiili rajad on kiired ning pakuvad sõitjatele häid tingimusi. Eriti võrreldes Argentinaga, kus peeti viimane etapp. Sõitjad toovad paralleele Walesi ralliga, kui sinna natukene ka Austraaliat juurde lisada. Kohati on teeolud siiski üsna libedad ning teedel leidub suuremat sorti kive. See kõik soosib taaskord tagantpoolt tulijaid.


WRC ralli Tšiili etapp.
Reede-pühapäev, 10-12 Mai, 2019
Esimene katse algab: 15:00
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Ott Tänak võidab vähemalt 7 kiiruskatset (2.01 @ Coolbet)
T.Suninen võidab Lappit (2.75 @ Coolbet)
Kris Meeke TOP 3 (2.55 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

 1. Thierry Neuville (Hyundai) 110 punkti                                              1. Hyundai 157
2. Sebastien Ogier (Citroen) 100                                                              2. Toyota 120
3. Ott Tänak (Toyota) 82                                                                            3. Citroen 117
4. Kris Meeke (Toyota) 54                                                                          4. M-Sport 78
5. Elfyn Evans (M-Sport) 43


Kuna tegemist on täiesti uue ralliga suurvõistluse kalendris, siis seda raskem on autodele õiget seadistust valida. Lisaks muidugi mängib veel suuremat rolli legendi koostamine, eelmistest aastastest ei saa nišši võtta. Reedesel päeval starditakse MM-sarja üldseisu põhjal ehk teed hakkab puhastama Neuville, seejärel juba Ogier ja Tänak.

Kui vaadata ralli koefitsiente, siis jääb esimesena silma valik, et Ott tänak võidab vähemalt seitse kiiruskatset. Tšiilis on kokku 16 kiiruskatset. Ligi poolte katsete võitmine oleks tõeline jõudemostratsioon, kuid Tänak on näidanud, et sõidukiirust tal jagub. Kui vaid masin ka vastu peaks. Seda valikut toetavad kaks fakti. Esiteks peaks Tšiili ralli Otile üsna hästi sobima. Teiseks ütles ka Ott Tänak ise peale ebaõnnestunud Argentina rallit, et Tšiilis läheb ta vajutama, et liidritega punktivahet vähendada, muud valikut ei ole.

Teisena soovitame valikut, et Teemu Suninen võidab Esapekka Lappit. Selles näeme üsna head väärtust. Seda eelkõige Esapekka Lappi ebastabiilsuse pärast. Sel hooajal on tal ainult üks ralli välja tulnud. Ülejäänutes on ta kõikides teinud räigeid sõiduvigu või on masin alt vedanud. Viimasel rallil keeras soomlane auto üle katuse ja katkestas. Sellest autost enam asja ei saanud ja Tšiilis sõidab ta juba täiesti uue Citröeniga. Pinged on mehel peale õnnetust peal ja nii on raske head kiirust näidata. Suninenil on head võimalused oma stabiilse kulgemisega Lappit edestada.

Siiamaani on kõikidel selle hooaja rallidel poodiumile pääsenud ka üks mees, kes ei kuulu suurde kolmikusse(Ogier, Neuville ja Tänak). Usume, et ka seekord suudab keegi positiivselt üllata. Üheks selliseks sõitjaks võiks olla Kris Meeke. Siiamaani on ta näidanud väga head kiirust, kuid sarnaselt Tänakuga, on teda Toyota masin alt vedanud. Kui masin peab vastu, siis suudab Briti ralliäss kaarte segada ka kõrgeimas mängus.

Meie valikud:

  • Ott Tänak võidab vähemalt 7 kiiruskatset (2.01 @ Coolbet)
  • T.Suninen võidab Esapekka Lappit (2.75 @ Coolbet)
  • Kris Meeke TOP3 (2.55 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades coolbeti eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 138€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds