Euroopa Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Sarnaselt Meistrite Liigaga mängitakse sel nädalal poolfinaalide teised kohtumised ka Euroopa Liigas. Loe edasi ning leiad ühe 3.8 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 76€.

Londoni Chelsea vs. Eintracht Frankfurt

Algab kell 22:. ülekanne TVPlay Sports+

Esimene omavaheline kohtumine lõppes Saksamaal 1:1 viigiga. Üsna mängu alguses viis kodumeeskonna staar Jovic osava pealöögiga Eintrachti juhtima, kuid Pedro viigistas seisu poolaja viimasel minutil. Teisel poolajal domineeris mängu täielikult Chelsea ja pall käis ära ka latis, kuid uskumatul kombel ei suudetud ühtegi väravavõimalust ära realiseerida.

Teine kohtumine peaks jätkuma sarnaselt nagu esimene lõppes ehk Chelsea domineerimisega. Võrreldes esimese kohtumisega on Londoni klubil veel varu. Näiteks Eden Hazard vahetati sisse alles mängu viimases kolmandikus. Nüüd, kui koduliigas kindlustati esineliku koht, pole teatud meestele enam puhkust vaja anda ja saab välja tulla tugevaima koosseisuga. Usume, et Hazard alustab. Higuain aga jääb pingile ja algkoosseisus jätkab Giroud, kes on Londoni klubi esiründaja just Euroopa Liigas.

Eintrachti võimalused sellest paarist edasi pääseda lõppesid meie arvates kodukohtumisega. Juhul, kui koduväljakul oleks suudetud vähemalt 2:0 võit võtta, oleks võinud edasipääsu mõtteid mõlgutada, kuid praegune seis tundub lootusetu. Praegu ollakse olukorras, kus tuleb võõral väljakul Chelsea vastu minna ründama. Arvestades esimese kohtumise mängupilti, siis usume, et Chelsea otsustab asjad väga kiiresti ära.

On võimatu, et Chelsea suudaks koduväljakul olukordi ära realiseerida sama kohutava protsendiga, kui esimeses kohtumises. Kahe meeskonna klassivahe on üsna tuntav. Londoni klubi suudab Eintrachti kaitsesse auke tekitada suurtemate probleemideta. Usume, et Chelsea haarab initsiatiivi ja suudab avapoolajal juhtima minna. Seejärel Eintracht hakkab aina suuremaid riske võtma ja Londoni klubi lööb 2-3 väravat veel.

Meie valik: Londoni Chelsea poolaeg/täisaeg  (2.0 @ Coolbet)

Valencia vs. Arsenal

Algab kell 22:00 ülekanne TVPlay Sports

Arsenal elas esimeses omavahelises kohtumises üle kerge ehmatuse. Valencia asus juba kümnendal minutil kohtumist juhtima. Arsenal toibus kiiresti – vaid 15 minutit hiljem juhiti tänu kahele kiirele Lacazette väravale juba omakorda 2:1. Kõige tipuks lõi kohtumise viimasel minutil Aubameyang väga vajaliku kolmanda värava ja sellega ka kohtumine lõppes 3:1. Taaskord näitas Arsenal, et koduväljakul ollakse suurepärane meeskond.

Suurepärane meeskond ei olda aga viimasel ajal koduliigas, kus mängiti oma viimane kohtumine enne tähtsat Euroopa Liiga poolfinaali korduskohtumist. Brightoniga tehti 1:1 viik ning see tähendab, et esinelikusse tõusmiseks läheb vaja kergemat sorti imet. Seda enam vajatakse Euroopa Liiga võitu, et läbi selle Meistrite Liiga koht lunastada. Valencia samal ajal tagus koduliigas liiga viimasele 6 väravat ja tuleb mängule hea emotsiooni pealt.

Valenciat tasub koduväljakul karta. Euroopa Liigas on võetud kodustaadionil kaheksa võitu järjest ja nende jooksul on keskmiselt löödud lausa 2.75 väravat mängu kohta, endale on lastud lüüa vaid 0.37 väravat mängu kohta. Muljetavaldavad numbrid! Sel hooajal on koduväljakul võidetud ka Arsenali head sõpra Manchester Unitedit.

Hispaania klubi tõestas juba esimese kohtumisega, et nad on Arsenalile väärilised vastased. Standardolukordades mängiti Inglise meeskond täielikult üle. Lisaks oldi väga lähedal 2:0 juhtväravale, kuid müstilisel kombel eksiti lihtsates olukordades. Inglise klubi väravad tulid kõik üsna õnnelikest olukordadest, kus esimese puhul mängis rolli Valencia kaitsja ja väravavahi kommunikatsioonihäire ning teise puhul tuli appi väravajoone tehnoloogia.

Usume, et Valencia suudab koduväljaku toel võõral väljakul üldjuhul kohutavalt mängivat Arsenali võita ja miks mitte ka veel edasipääsu pärast võidelda. Meeskonnas potentsiaali selle jaoks on.

Meie valik: Valencia võit (1.9 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 3.8

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 76€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.