Jälgi meid

Ennustusvihjed

Houston Rockets vs Golden State Warriors ennustusvihjed

Põnev seeria lääne-konverentsi finaalkohale on jõudnud kuuenda mänguni. Hetkeseis valitseva meistri Golden State Warriorsi kasuks 3:2. See tähendab, et kui kodumeeskond täna kaotab, on nende jaoks ka hooaeg läbi. Võidu puhul mängitakse seitsmes ja otsustav kohtumine juba Warriorsi koduväljakul.


 Houston Rockets vs. Warriors
Laupäev, 11. mai 2019
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: League pass

Houston Rockets AH-7.5 (1.92 @ Coolbet)
Golden State Warriors üle 102 punkti (1.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Seeria statistikanurk:

  • Seni on võitjana väljunud alati koduväljakul mängiv meeskond ning seda keskmiselt viie punktilise paremusega.
  • Ühe mängu kohta on kokku visatud keskmiselt 220 punkti.
  • Houston Rockets on igas mängus teinud vähemalt 40(!) kolmepunktiviske üritust.

Warriorsi meeskonda tabas viimases mängus ränk tagasilöök, kui kolmandal veerandil sai vigastada nende tähtmängija Kevin Durant ning enam meeskonda lähiajal aidata ei saa. Kui suur löök see meeskonnale on? Statistika järgi on Durant nende parim mängija. Tänavuses play-offis keskmiselt ulmelised 34 punkti, 5 lauda ja 5 söötu. Seejuures on Kevin Durant ka suurepärane kaitsemängija.

Golden State vajab nüüd veel suuremat panust siiamaani keskmist mängu näidanud Klay thompsonilt ja Stephen Currylt. Selline ühe põhitegija vigastus võib ülejäänud meeskonda veel rohkem liita ja tiimi ühtset hingamist tuua, kuid lõppude lõpuks on neil ikkagist üks vajalik, kui mitte hädavajalik käik puudu.

Houston Rockets tunnetab, et nüüd on nende hetk seda olukorda ära kasutada. Kui eelmine aasta oli neil sama vastase vastu vigastatud üks põhitegija(Chris Paul), siis see aasta on saatus trumbid ümber mänginud. Duranti puudumine muudab kaitses Rocketsi jaoks elu palju lihtsamaks. Siiamaani pidi P.J.Tucker ränka tööd Duranti kaitsmisel tegema.

Usume, et Houston Rockets ei jäta koduväljakul nii head võimalust kasutamata ja viigistab seeria. Seda enam, et siiamaani on mõlemad kodukohtumised ka Durantiga Golden State´i vastu võidetud.

Punktiskoori koha pealt usume siiski, et Golden State suudab vähemalt 103 punkti täis visata. Duranti puudumine annab rünnakule kõva põntsu, kuid ka ilma temata on tegemist ikkagist eliit meeskonnaga. Kui Klay ja Curry kolmesejoone tagant käe soojaks saavad, siis suudavad nad ka kahekesi meeskonda vedada, vähemalt rünnakul.

Meie valikud:

  • Houston Rockets AH-7.5 (1.92 @ Coolbet)
  • Golden State Warriors üle 102 punkti (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds