Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Ralli Sardiinia ennustusvihjed

Foto: Massimo Bettiol/Getty Images

WRC viimane etapp enne suvepuhkust leiab aset Itaalia suuruselt teisel saarel – Sardiinias. Kitsastel liivastel mägiteedel sõidetakse kokku üheksateist kiiruskatset. Viimasel kolmel aastal on kahel korral Sardiinias võidutsenud Thierry Neuville. Ühe korra Ott Tänak, kui eestlane kihutas veel M-Spordi meeskonnas. Kes võidutseb tänavu?


WRC ralli Sardiinia etapp.
Neljapäev-pühapäev, 13.mai – 16.juuni, 2019
Esimene katse algab: 20:00
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Võtja Thierry Neuville (3.75 @ Coolbet)
Ott Tänak ei lõpeta reedest päeva liidrina (2.01 @ Coolbet)
Elfyn Evans Top 3 (3.1 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Sebastien Ogier (Citroen) 142 punkti                                               1. Hyundai 202
2. Ott Täna (Toyota) 140                                                                           2. Toyota 182
3. Thierry Neuville (Hyundai) 132                                                          3. Citroen 158
4. Elfyn Evans (Toyota) 65                                                                       4. M-Sport 122
5. Kris Meeke (M-Sport) 56


Meie hinnangul võiks rallivõitu ennustada Thierry Neuvillele. Belglasele ja Hyndaile sobib antud ralli nagu valatult, seda tõestavad ka viimaste aastate tulemused. Neuville pakatab ka ise enesekindlusest, sõnades, et Sardiinia on ta üks lemmik etappe, kus ta tunneb ennast koos kaardilugejaga väga mugavalt ja on kindel ka tänavuses positiivses tulemuses.

Ilmateade lubab kuiva ilma ehk tagantpoolt startijatel on tuntav eelis. Sebastien Ogier on lausa seisukohal, et nemad Sardiinias võidu pärast ei heitle – esimesena startides olevat see peaaegu võimatu. Neuville stardib rajale kolmandana ehk tal on Ogieri ja ka Tänaku ees kerge eelis. Jällegi üks trump belglasele, mis võib saada otsustavaks.

Mida suutab Ott Tänak? Vaevalt, et keegi veel Eesti mehe kiiruses kahtleb, samuti on ta kihlveokontorite arvates suurim favoriit esikohale. Teine küsimus on aga, et kui hästi peab Toyota auto Sardiinias vastu. Mäletatavasti eelmine aasta pidi Ott katkestama radiaatori ja Latvala generaatori probleemide tõttu. Kui esimesel aitas kaasa ka kerge sõiduviga, siis Latvalal ei pidanud lihtsalt masin vastu. Toyota on teinud aastaga edasimineku, kuid võib arvata, et päris probleemideta Toyota masin Sardiinia etappi ei läbi.

Tänak stardib reedesel sõidupäeval rajale teisena. Eelmisel etapil tõestas eestlane, et ta suudab ka niivõrd ebasoodsalt positsioonilt esimese rallipäeva liidrina lõpetada. Usume, et teist rallit järjest ta sellise tembuga hakkama ei saa. Esiteks on Sardiinias tagant poolt startijatel veel suurem eelis, kui Portugalis ning viimane kord aitas ka konkurentide ebaedu tublisti kaasa, et antud stsenaarium saaks juhtuda. Teine valik: Ott Tänak ei lõpeta reedest päeva liidrina.

Ning nagu tavaks saanud, siis viimasena ennustame ühte potentsiaalset üllatajat esikolmikusse. Seekord oleme valinud selleks ralliässaks  Elfyn Evansi. MM-sarja üldseisu neljas mees on lõpetanud sel hooajal viis rallit seitsmest ning alati vähemalt top 5-s. Kaks korda on britt tänavu juba poodiumile jõudnud. Oma kindla sõidustiili ja stabiilse kiirusega võib ta Sardiinias korralikult kaarte segada.

Meie valikud:

  • Võitja Thierry Neuville (3.75 @ Coolbet)
  • Ott Tänak ei lõpeta reedest päeva liidrina (2.01 @ Coolbet)
  • Elfyn Evans top 3 (3.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades coolbeti eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 600€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds