Jälgi meid

Ennustusvihjed

Jalgpalli EM valikmängude kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Jätkumas on jalgpalli EM-i valikmängud. Teisipäeval jooksevad platsile nii Prantsusmaa, Belgia kui ka Itaalia koondised. Loe edasi ning leiad ühe 10.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 200€.


Andorra vs. Prantsusmaa (21:45)

Prantsusmaa sõidab kohustusliku võidu järele alagrupi viimase meeskonna Andorra vastu. Valitsev maailmameister kaotas loetud päevad tagasi Türgile 0:2 ning see tähendab, et alagrupis langeti teiseks. Kolmandal kohal asetsevat Islandit edestatakse vaid tänu paremale väravatevahele.

Usume, et Andorrale tuli Prantsusmaa kaotus Türgile üsna halva uudisena. See tähendab, et prantslased tulevad seda nende vastu tasa tegema. Kihlveokontorid peavad tõenäoliseks, et selles kohtumises näeme kindlasti vähemalt nelja väravat ja sugugi ebatõenäoline ei ole ka viies. Sellega tuleb nõustuda. Prantslased on peale lohakat kaotust ülimalt motiveeritud.

Lisame esimesena kombosse, et Prantsusmaa lööb vähemalt neli väravat.

Meie valik: Prantsusmaa üle 3.5 (1.7 @ Coolbet)


Belgia vs. Šotimaa (21:45)

Belgia on täiseduga I-alagrupi liider. Šotimaa asetseb kolmandal tabelireal ning on noolimas Venemaa teist positsiooni.

Väga hea ründemeeskond vs. soliidne kaitsemeeskond. Hetkel on maailmas vähe meeskondi, kes suudaks Belgiaga nende endi koduväljakul sammu pidada. Eriti kui veel kõik nende parimad pojad kohal nagu hetkel seda on. Viimases kohtumises tehti Kasashtani vastu sotid selgeks juba esimese viieteist minutiga, kui asuti 2:0 juhtima. Lõpuks lisati üks värav veel ja võeti 3:0 võit. Šotimaa oli samal ajal hädas Küprosega, kuid lõpuks saadi kohtumiste viimastel minutitel 2:1 võit kätte.

Usume, et Belgia otsustab kohtumise saatuse taaskord juba varajases staadiumis. Šotimaa näol on tegemist enam-vähem sama tasemega meeskonnaga või isegi veidike nõrgema, kui on seda Kasashstan, kellega Belgial viimases kohtumises üldse probleeme ei tekkinud.

Eelmisel aastal mängiti Šotimaal omavahel sõpruskohtumine, mille võitits Belgia 4:0. Usume, et ka seekord on lõpuvile kõlades tulemus üsna sarnane ning näeme juba esimesel poolajal vähemalt kahte väravat.

Meie valik: Esimene poolaeg üle 1.5  (2.21 @ Coolbet)


Itaalia vs. Bosnia & Hertsegovina (21:45)

J-alagrupi liider võtab kodus vastu Bosnia&Hertsegovina. Külalismeeskond on kolmest kohtumisest teeninud ühe võidu, ühe viigi ja ühe kaotuse. Loetud päevad tagasi teeniti see üks kaotus Soome vastu.

Itaalia on koduväljakul fantastiline. Arhiivis tuleb enne tublisti sobrada, kui leiab nende viimatise kaotuse koduväljakul. See juhtus rohkem kui kolm aastat tagasi Prantsusmaa vastu, peale seda ei ole kaotusekibedust tuntud. Tõenäoliselt ei tunta ka kohtumises Bosnialaste vastu.

Itaalia, kes ei pääsenud eelmise aasta MM-ile, on näitamas praegu nii head mängu, et lisaksime kombosse valiku nende rohketele väravatele. Üldiselt ei löö Italjaanod oma kaitsest lähtuva stiiliga palju väravaid, kuid hetkel on tõestatud vastupidist ja võrgud sahisevad.

Loogika ütleb, et kui meeskond, mis on suurepärases hoos, kohtub meeskonnaga, mis on näitamas üsna mannetut mängu, siis võiks näha palju väravaid. Isegi Soome suutis Bosniale kaks tükki ära lüüa.

Meie valik: Itaalia lööb vähemalt kolm väravat (2.85 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 10.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds