Jälgi meid

Ennustusvihjed

Golden State Warriors vs. Toronto Raptors ennustusvihjed

NBA hooaeg oli juba üsna lähedal tänavuse võitja väljakuulutamisele, kuid Golden State Warriors tuli viimases kohtumises lõpuminutitel välja väga raskest seisust ning suutis ellujäämismängu võita ühe punktiga. Seeriat juhib siiski veel Toronto Raptors mängudega 3:2 ehk Kanada klubi vajab meistriks tulemiseks endiselt vaid ühte võitu, Warriors kahte.


GSW vs. Raptors

Reede, 14. juuni 2019
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: Kanal12

Toronto Raptorsi võit (2.3 @ Coolbet)
Kokku punkte üle 211.5 (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Warriors – mängulises plaanis on raske leida aspekte, milles nad oleksid ilma Kevin Durantita Toronto Raptorsist üle. Kui nad suudaksid kolmeseid tabada sama hästi, kui viimases mängus(ligi 48%) ning pallikaotusi vähendada 4-5 võrra, siis võiksid nad kodupubliku toel siiski seeria viia seitsmendasse otsustavasse kohtumisesse.

Hea uudis valitseva meistri jaoks on, et Kevon Looney on nõus ka läbi valu ja vigastuse kuuendas kohtumises siiski platsile tulema. Viimases kohtumises Looney peale kolmanda veerandi keskpaika väljakule ei tulnud – vigastus tegi liiga suurt valu ja segas mängimist. Warriorsi jaoks on ta ülimalt oluline lüli. Ilma temata on Ibaka ja Gasoli üleolek korvialuses tsoonis liiga suur, et konkurentsis püsida.

Emotsionaalne momentum peaks samuti Warriorsi poolel olema. Nad võitsid ellujäämismängu traagilises kohtumises võõral väljakul, kus nende parim ründemängija Kevin Durant taasvigastas ennast. Ning võideti üsna raskest seisust, kus lõpuminutitel oldi veel kuue punktiga taga.

Pingilt puudub vajalik abi. Kui vastasmeeskonnal on mitmes kohtumises säranud vahetusmehed Fred VanVleet ja Serge Ibaka, siis Warriorsil sellised lisakäigud puuduvad. Leidub küll häid skoorijaid, kuid nende kaitsemäng nullib efektiivsuse.

Toronto Raptors – palju sõltub, kuidas Raptorsi mängijad mentaalselt viimasest kaotusest toibunud on. Juba eelmises kohtumises tekkis neil võidukramp ning see maksis neile ka võidu. Kui terve seeria jooksul on kaugviskeid tabatud üsna soliidselt, siis viimases kohtumises tabati neid vaid 25%-liselt.

Siiski peaksid mängijad ennast üsna enesekindlalt tundma. Seni on mõlemad kohtumised võõral väljakul võidetud ning seda üsna kindlalt. Lisaks on mängijatel teadmine, et Kevin Durant enam Warriorsit selles seerias aidata ei saa. Ning Warriors ilma Durantita on täiesti teistsugune meeskond – võidetav.

Meie hinnangul on hetkel selles seerias selgelt parem meeskond Raptors. Kaks seni tulnud kaotust on pigem nende tööõnnetused, kui Warriorsi võidetud kohtumised. Nad suudavad Warriorsi poolkiired rünnakud summutada ning sundida neid pikka rünnakut mängima, mis valitsevale meistrile ei sobi.

Raptors on nagu töökindel masin, mis teeb järjepidevalt enda tööd ja saavutab ka tulemuse. Antud mängus ennustame seega neile ka võitu. Toronto peab võitmiseks tegema enda kohta keskmise mängu, Warriors peab tegema väga õnnestunud kohtumise. Eelkõige Draymond Green ja Andre Iguodala, kes siiamaani on rünnakul vaid ühes mängus suutnud Thompsonile ja Curryle piisavalt toetust pakkuda. Rääkimata Cousinsist, kelle hüüdnimi seeria vältel võiks olla härra ebastabiilsus.

Teisena pakume, et kohtumises visatakse üle 211.5 punkti. Warriorsil ei ole midagi tagasi hoida, nad peavad heas mõttes hullu panema. Kerima tempo võimalikult kiireks ning lootma, et sellega suudetakse Raptorsi organiseeritud kaitse segadusse ajada ning nõelata kaugvisetega. Selline stiil muudaks üldise mänguskoori ka pigem suureskoorilisemaks.

  • Toronto Raptorsi võit (2.3 @ Coolbet)
  • Kokku punkte üle 211.5 (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 46€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds