Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Ralli Portugali ennustusvihjed

WRC karusell on jõudnud tagasi Euroopa pinnale ning seitsmes etapp sõidetakse Portugalis. Tegemist on juba kolmanda järjestikuse kruusaralliga. Portugali ralli teevad keeruliseks pehmed teed, mis panevad tõsiselt proovile autode ning eelkõige rehvide vastupidavuse.

Väga vahelduvate tingimustega etapp võib halva ilma korral olla üks WRC kõige keerulisemaid etappe. Eelis on kõikidel päevadel tagant poolt startijatel ja võrreldes enamike rallidega on see eelis tuntavalt suurem.


WRC ralli Portugali etapp.
Reede-pühapäev, 31.mai – 2.juuni, 2019
Esimene katse algab: 11:48
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Ott Tänak ei lõpeta 1. päeva liidrina (1.81 @ Coolbet)
S.Ogier võidab T.Neuville (2.03 @ Coolbet)
Esapekka Lappi top3 (4.0 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Sebastien Ogier (Citroen) 122 punkti                                                 1. Hyundai 178
2. Ott Täna (Toyota) 112                                                                             2. Toyota 149
3. Thierry Neuville (Hyundai) 110                                                            3. Citroen 143
4. Kris Meeke (Toyota) 56                                                                          4. M-Sport 100
5. Elfyn Evans (M-Sport) 55


Meie esimene valik, milles me oleme üsna kindlad on, et Ott Tänak ei lõpeta reedest võistluspäeva esimesena. Nagu eelpool mainisime, siis antud rallil on tagant poolt startijatel üsna tuntav eelis ning arvestades seda, et Ott Tänak läheb rajale teisena, tundub ülimalt ebatõenäoline sellelt positsioonilt esimese päeva võitmine.

Lisaks tasub mainida fakti, et Ott Tänakule on Portugali ralli läbi aegade kõige ebaedukam. Tänavuses rallikalendris olevatest etappidest on see ainuke, kus saarlane pole kunagi poodiumile jõudnud ning viimase nelja aasta jooksul on ta seal ka kaks korda katkestanud.

Teiseks panuseks oleme valinud, et Sebastien Ogier võidab Thierry Neuville´i. Seda põhjusel, et Neuville tegi mäletatavasti viimasel etapil väga raske avarii. Tegemist on küll väga kogenud rallisõitjaga, kuid usume, et oma jälje see belglase esitusele jätab. Sebastien Ogier on võimeline ka Citroeniga võidu peale sõitma ning tema peale tasub panustada, üllataval kombel pakutakse talle vastasseisus Neuvillega kõrgemat koefitsienti.

Kolmanda ja viimase panusena ennustame ühte üllatusmeest esikolmikusse. Selleks oleme valinud Esapekka Lappi. Kiirus on sellel mehel olemas, nüüd tuleb üks ralli ilma sõiduvigadeta ja autot lõhkumata läbida ja kõrge koht on soolas. Viimane Tšiili etapp, kus soomlane teenis kuuenda koha, oli pigem enesekindluse taastamiseks peale avariiga lõppenud Argentina rallit. Nüüd on käes paugutamise aeg. Eelmine aasta oli Esapekka Portugalis viies, poodiumikohtast jäi lahutama alla 20 sekundi.

Kokkuvõttes võiks Portugali rallilt oodata üsna palju üllatusi. Tegemist on raske ralliga nii sõitjatele kui masinatele. Eelmisel aastal katkestas viis WRC arvestuses sõitvat rallimeest ning esikolmikusse jõudsid Thierry Neuville kõrval sellised mehed nagu Elfyn Evans ja Teemu Sunninen.

Meie valikud:

  • Ott Tänak ei lõpeta 1. päeva liidrina (1.81 @ Coolbet)
  • Sebastien Ogier edestab ralli kokkuvõttes Thierry Neuville´i (2.03 @ Coolbet)
  • Esapekka Lappi jõuab esikolmikusse (4.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades coolbeti eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie kolmandale vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds