Jälgi meid

Ennustusvihjed

Shuai Zhang vs. Kaia Kanepi ennustusvihjed

Kaia Kanepi kohtub French Openi teises ringis hiinlanna Shuai Zhangiga, kes alistas esimeses ringis Varvara Lepchenko väga kindlalt 2:0. WTA edetabelis asub Zhang 50. kohal. Tasub ära mainida, et veel kolm aastat tagasi oli hiinlanna kohaks lausa 23.


Zhang vs. Kanepi

Kolmapäev, 29. mai 2019
Mäng algab: 12:00
Ülekanne: Kanal12, Postimees.ee

Shuai Zhangi võit(2.7 @ Coolbet)
Kolmesetiline kohtumine(2.65 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Shuai Zhangi näol on tegemist väga kogenud tennisistiga, kes on edu saavutanud eelkõige paarismängus. Aastaid tagasi oli Zhangi paarismängu paariliseks just Kaia Kanepi. Parimaks individuaalseks tulemuseks suure slämmi turniiril Australian Openi veerandfinaal.

Veel aastaid tagasi mängi Hiinatar väga kõrgetasemelist tennist. Hetke tase selleni kindlasti ei küündi, kuid heal päeval võib Zhang mängida kõigiga võrdselt. Näiteks eelmisel aastal võitis ta teiste seas ka hetke maailma esireketit Naomi Osakat. Selle aasta veebruaris pidi Hiina tennisistile alla vanduma ka Anett Kontaveit.

French Openi saviväljakud mõjuvad antud kohtumise puhul nii Kaia Kanepi kasuks kui ka kahjuks. Ühelt poolt need aeglustavad Zhangi väga agressiivset stiili ning ei lase seega mängutempol nii kiireks kerida. Teiselt poolt kaob aga Kaia tugeva servi eelis.

Huvitaval kombel peavad kihlveokontorid selgeks favoriidiks Kaia Kanepit. Meie usume, et kahjuks läheb sellest paarist edasi aga hiinlanna. Oma agressiivsuse ja täpsete löökidega on ta Kanepile äärmiselt ebamugav vastane. Lisaks ei anna Zhang kunagi ühtegi geimi kergelt ära ning võitleb iga palli eest lõpuni välja, suudab välja tulla ka suurtest kaotusseisudest.

Kaia Kanepi tegi eelmises ringis küll lõpptulemuse järgi hea mängu, kuid tal oli ka tohutult õnne ja seda just tähtsatel hetkedel. Teist mängu selle pealt ei võida.

Niisiis ennustame, et kohtumise võidab Shuai Zhang üsna tasavägises kohtumises. Võiks arvata, et kõige tõenäolisemalt kolmesetilises mängus.

Meie valikud:

  • Shuai Zhangi võit (2.7 @ Coolbet)
  • Kolmesetiline kohtumine (2.65 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 54€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds