Jälgi meid

Ennustusvihjed

Flora vs. FCI Levadia ennustusvihjed

Eesti jalgpalli kõrgliiga liidrile sõidab külla tabeli teine meeskond. Levadiat lahutab hetkel Florast kuus punkti. Viimases voorus teenis Flora võitlusliku 2:0 võidu Tammeka üle, Levadia viigistas Nõmme Kaljuga.


FC Flora vs. Levadia

Kolmapäev 29. mai 2019
Mäng algab: 19:30
Ülekanne: ETV2

Levadia võit (2.6 @ Coolbet)
Levadia üle 1.5 värava (2.4 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimese omavahelise kohtumise sel hooajal võitis Flora 2:1.
  • Antud meeskonnad on liigas kahe peale löönud rohkem väravaid, kui ülejäänud esikuuik kokku. Mõlemad meeskonnad on sahistanud võrku 37-l korral.
  • Peale 12. vooru on Flora suutnud vastase nulli peal hoida lausa 8-l korral, Levadia on seda suutnud 6-s kohtumises.

Kui meenutada kahe meeskonna esimest omavahelist kohtumist, siis saab selle kokku võtta juba harjumuseks saanud lausega: Levadia domineeris mängu ning omas häid võimalusi võitmiseks, kuid lõpuks ikkagist kaotas punkte. Antud kohtumises eksiti penaltil, mis oleks nad teisel poolajal mängu juhtima viinud. Kümme minutit enne lõppu lasti hoopis endale ära lüüa.

Levadial enne kohtumist murekohti jagub. Viimases voorus Nõmme Kalju vastu kinkis kaitseliin eesotsas Osipoviga nii mõnelgi korral vastasele suurepäraseid võimalusi ning teisel pool väljakut, rünnakul, kõmmutati paari meetri pealt palle väravast mööda või üle.

Flora võib hetkevormiga rahul olla. Perfektne võitude seeria lõppes üle-eelmise voorus, kuid sellegi poolest ollakse üsna kindlalt tabelitipus. Vassiljevi täpsed söödud ja ohtlikud kauglöögid on peavaluks igale vastasele. Lisaks on suurepärast hooaega tegemas klubi esiründajaks tõusnud Erik Sorga, kes on ka kogu liiga resultatiivseim mängija.

Meie panustamissoovitused oleksid siiski Levadia usku. Nemad on hetkel tabelis Florast 6 punkti taga pool ning vajavad seda võitu nagu õhku. Kunagi peab see ebaõnn lõppema, mis Levadial on viimastes kohtumistes nii Nõmme Kalju kui ka Flora vastu esinenud. Taseme taha mängu võitimine jääda ei saa, klassi on meeskonnas piisavalt.

Meie valikud:

  • Levadia võit (2.6 @ Coolbet)
  • Levadia üle 1.5 värava (2.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 52€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds