Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Monza ralli ennustusvihjed

Tänavustele autoralli maailmameistrivõistlustele tõmmatakse sel nädalal Monza etapiga joon alla ja küsimuse leiab suur vastus – kes tõuseb maailmameistriks? Sebastien Ogier’l on enne viimast etappi Elfyn Evansi ees mugav edu sees, aga kõik võib veel muutuda ja tiitli nimel on tulemas kõva heitlus.


WRC Monza ralli
reede-pühapäev, 19.-21. November, 2021
Esimene katse algab: 8.31
Ülekanne: TV3, TV6, TV3 Sport 2

Ennustusvihjed
T. Neuville võidab (3,00 @ Coolbet)
K. Rovanperä TOP3 (2,10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Sebastien Ogier (Toyota) 204 punkti                                         1. Toyota 474
2. Elfyn Evans (Toyota) 187                                                              2. Hyundai 427
3. Thierry Neuville (Hyundai) 159                                                   3. M-Sport 1852
4. Kalle Rovanperä (Toyota) 140
5. Ott Tänak (Hyundai) 128


Enne viimast etappi on lahtine ka konstruktorite karika saatus, aga kuna Ott Tänak Monzas ei võistle ja tänavused parimad sõitjad on mõlemad Toyota piloodid, siis eeldatavasti Hyundai ikkagi imega hakkama ei saa. 47 silma on vahe ja laual on 52 punkti

Senisest 11-st etapist on Toyota võitnud kaheksa – Ogier on saanud neli etapivõitu ning Evans kaks.

Monzas sõidetakse teist aastat ja loomulikult on tegu kuulsa võidusõidu kohaga läbi Vormel-1 sarja. Osa 254-kilomeetrisest võistlusest kulgebki kuulsal ringajal.

Etapp tegi WRC-sarjas dramaatilise debüüdi, kui mullu lumistes oludes oli Evans veel laupäeval maailmameistritiitlis kinni, aga lõpuks suutis Ogier pärast waleslase sõidueksimust tõusta seitsmekordseks maailmameistriks.

Nüüd on prantslane kaheksanda ja oma viimase tiitli jahil, kuna lõpetab karjääri.

“See on küll tõsi, et see on minu ja eriti (kaardilugeja) Julien (Ingrassia) spordielu ühe peatüki lõpp, aga ma ei mõtle sellest üleliia,” tunnistab Ogier enne etapi algust. “Arvan, et see on parim lähenemine olukorrale, et ma saaksin anda endast parima ja keskenduda mõlema tiitli võitmisele.”

Ogier’il on enne otsustavat etappi Evansi ees 17-punktiline edu, mis peaks olema piisav, et MM-tiitel kindlustada, kuid nagu nägime eelmisel aastal, siis võib üks hetk kõik kohe pea peale pöörata ja kuni viimase meetrini tuleb hoida ülimat fokusseeritust.

Esimene panus – T. Neuville võidab. Toyota sõitjate tiitliheitluse kõrval saab belglane sõita pingevabalt ning ta on viimasel ajal näidanud head hoogu. Neuville võitis eelmise etapi Kataloonias ja on ühtlasi saanud võidupunktid kätte viimasest neljast etapist pooltes.

Teine panus – K. Rovanperä TOP3. Noor soomlane on tänavu teinud suure arenguhüppe ja ta on Neuville’iga viimase esikolmikukoha heitluses. Hooaja teises pooles on just need kaks omavahel enamus võitudest ära jaganud ja Rovanperä on olnud poodiumil viimase viie etapi jooksul kolm korda.

Meie valikud:

  • T. Neuville võidab (3,00 @ Coolbet)
  • K. Rovanperä TOP3 (2,10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 150€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds