Jälgi meid

Ennustusvihjed

Monaco vs. Lille ennustusvihjed

Reede õhtu toob jalgpallisõpradele ühe mõnusa maiuspala Prantsusmaalt, kui omavahel kohtuvad kaks hiljutist meistriklubi Monaco ja Lille. Kumbki pole tänavu õiget mänguvormi üles leidnud ja see teeb sellest ettearvamatu kohtumise.


Monaco vs. Lille

Reede 19. November 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: Setanta Sports

Monaco võit (2,20 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,91 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased üheksa omavahelist liigakohtumist on Lille’ile toonud ainult ühe võidu, Monacol on neid kuus.
  • Monaco on kodus kõikide sarjade peale kokku pannud viiemängulise kaotusteta seeria.
  • Lille on kõikide mängude peale viimasest kuuest kohtumisest võitnud ainult ühe.

Tiitlikaitsja Lille on kaotanud suure osa oma mullusest kvaliteedist ja isegi kui vahepeal oli juba üsna paljulubav minek, siis viimaste voorudega on taas raskustesse jäädud. Meeskond ei tee piisavalt palju väravaid ja ilma Milani kolinud Mike Maignanita ei püsi ka kaitse korras.

2017. aastal meistriks tulnud Monaco on terve hooaja olnud ebastabiilsusega kimpus. Aastat alustati halvasti, siis satuti heale laineharjale ja nüüd on Niko Kovaci poolt juhitud vanker jälle kraavis.

Monaco pole tervelt kolm mängu järjest väravani jõudnud, ehkki meeskonna rünnakut veab Prantsusmaa koondislane Wissam Ben Yedder. Põuaperiood on meeskonna koos Lille’iga jätnud väravate osas liiga tagumisse poolde.

Kuna Monaco oli alles eelmisel hooajal pronksimeeskond, siis on Kovac oma tooliga tibakene juba kiikumas. Veel on aega end parandada ja ega tabeli tipus iseenesest kaugele ei jäädagi – 2. kohal oleval Lens’il on kuus silma rohkem – kuid oma mängu otsimine ei saa igavesti kesta.

Lille saab samuti veel medalilootusi hellitada, kuid paberi peal tundub meeskonnal olevat vähem potentsiaali kui Monacol. Eriti raske on nende jaoks olnud võõrsil mängimine, kust saadud seitsme matši peale ainult ühe võit.

Esimene panus – Monaco võit. Kovaci meeskonnal on igasugused probleemid, aga vähemalt kodus on hästi mängitud ja see võiks anda enesekindlust, et lüüa uppi tiitlikaitsja. Vastase staatus võiks ka lisamotivaatorina töötada. Samuti on Monacol selles vastasseisus juba pikema aja peale väga head näitajad.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Mõlemad on värava ees raskustes olnud ja ega tabamusi polegi võimalik kirja saada, kui võimalusi ei tekita. Ainult kaks meeskonda on tänavu Monacost vähem pealelööke sooritanud ning Lille istub ka keskmise löökide arvu osas liiga tagumises pooles.

Meie valikud:

  • Monaco võit (2,20 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 110€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds