Jälgi meid

Ennustusvihjed

Stefanos Tsitsipas vs Rafael Nadal ennustusvihjed

Australian Openi tenniseturniir on jõudnud poolfinaalideni ning ühes neist näeme noore talendi Stefanos Tsitsipase ja juba kõikvõimalike tiitlitega pärjatud Rafael Nadali vahelist lahingut. Tsitsipas on noorim mängija, kes on kunagi ATP edetabelis top 20-s olnud, hetkel asub ta 15. kohal. Nadal on edetabelis teisel kohal, kohe pärast Novak Djokovici.

Kreeklasest 20-aastane talent lülitas 1/8-finaalis konkurentsist välja kuuekordse Australian Openi võitja ja valitseva meistri Roger Federeri. Veerandfinaalis hoog ei raugenud ning seal saatis ta maailma 24. tennisisti reketeid pakkima.

Rafael Nadal on samal ajal näidanud samuti fantastilist tennist. Ta pole viie mänguga Australian Openil kaotanud mitte ühtegi setti! Eelmisel aastal kohtuti kahel korral ning seni pole noor Stefanos veel Rafael Nadali üllatada suutnud.


S.Tsitsipas vs. R.Nadal
Neljapäev, 24. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 10:30
Ülekanne: Eurosport

Ennustusvihjed
Kokku üle 35.5 geimi 1.87 @ Coolbet

Kokku 4 setti 3.1 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Stefanos Tsitsipas on pidanud mängima turniiril 5 setti rohkem.
  • Rafael Nadal on Australian Openi poolfinaalis mänginud 5 korda ning võitnud neist 4.
  • Tennisistid on kohtunud 2 korda ning Tsitsipas pole Nadali vastu võitnud veel ühtegi setti.

Stefanos Tsitsipas on üks tennisistidest, kellest arvatakse kui tulevasest top 3 mängijast. Temas nähtakse sarnasusi hetke parimate mängijatega. Tal on kõik eeldused nii vaimselt kui füüsiliselt olemas, kuid siiski leidub veel kergeid puudusi. Nimelt kipuvad liiga tihti tema löögid minema liiga pikaks. See on tingitud agressiivsest ja ründavast mängustiilist. Samuti tuleb kindlasti vähendada lihtvigade arvu.

Rafael Nadali leivanumbriks on väga täpsed ja tugevad eeskäe löögid. Nendega suudab ta alati vastast üllatada ning Stefanos Tsitsipase vastu peaks see olema väga kõvaks trumbiks. Samuti jällegi mentaalselt väga tugev mängija ning ei murdu ka kõige pingelisemates olukordades. Kui millegi kallal norida, siis serv ei ole just meeste tennist arvestades parimast klassist, kuid siiski tasemel.

Kokkuvõttes on Stefanoses piisavalt sisu, et pakkuda tasavägisemat mängu, kui on olnud Rafael Nadali senised matšid Austraalias. Julgeme arvata, et ta suudab vähemalt ühe seti võita ja viia mängu viiesetiliseks. Noore Kreeklase suure slämmi finaalid on veel kindlasti ees, kuid seekord Austraalias valitsevad veel vanad ässad.

Meie valikud:

  • Kokku üle 35.5 geimi (1.87 @ Coolbet)
  • Kokku 4 setti (3.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds