Teisipäevane Australian Openi kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord keskendume Australian Openile, mis on jõudnud veerandfinaalideni. Otseülekandeid on võimalik jälgida Eurospordi kanalitelt. Loe edasi ning leiad ühe 8.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 160€.

Serena Williams vs. Karolina Pliskova (04:00)

Maailma 16. reketi Serena Williamsi teekond veerandfinaalini on olnud väga kindel. Kuuekordne Australian Openi võitja kaotas oma turniiri esimese seti alles viimases kohtumises, kui alistas tulemusega 2:1 maailma esireketi Simona Halepi.

Karolina Pliskova ei ole näidanud halvemat tennist ning on siiamaani vastased alistanud üsna kindlalt. Viimases kohtumises töötas esimene serv ideaalselt ja Muguruzale loovutas Pliskova vaid neli geimi.

Vastamisi on kaks tõelist servikahurit. Julgeks öelda, et mõlema tennisisti serv kuulub naiste top3 hulka. Tehniliselt on aga Serena Williamsi mäng veel parem. Ta suudab ka oma järgnevad löögid teha endiselt tugevad ning vastase jaoks äärmiselt ebamugavaks. Jõuliste ja täpsete löökide kombinatsioon muudab Willamsi vastased nii mõnegil korral täiesti nõutuks. Viimased kohtumised on näidanud, et ka vorm hakkab vaikselt lähenema parimatele päevadele.

Meie valik: Serena Willamsi võit 2:0 (2.0 @ Coolbet)

Novak Djokovic vs. Kei Nishikori (10:30)

Meeste esireket Novak Djokovic jahib oma karjääri seitsmendat Australian Openi tiitlit. Veerandfinaali vastaseks Jaapanlane Kei Nishikori. Kui Djokovici teekond veerandfinaalini on kulgenud läbi kindlate võitude, siis Jaapanlane on pidanud lausa kolm viiesetilist matši. Viimane neist traagiline viietunnine maratonmatš, mille Nishikori ülimalt napilt võitis.

Siin kohtumises ei ole kummagi tugevuseks serv, kuid kerge eelise võib siiski anda Serbia staarile. Mentaalselt on mõlemad tennisistid väga rahulikud ning suudavad ka tähtsatel hetkedel külmavereliselt tegutseda.

Tennisemaailmas on mõlemad mängijad saavutanud edu vastaste servigeimide murdmisega ja oma liikuvusega. Kui kõik plussid ja miinused kokku liita, siis on Djokovici näol kindlasti tegemist natukene paremal tasemel tennisistiga, kuid Jaapanlane oma meeletu võitlusvaimu ja suurepärase tagantkäelöögiga peaks andma esireketile korraliku lahingu.

Meie valik: Kei Nishikori geimide AH+7.5 (1.85 @ Coolbet)

Naomi Osaka vs. Elina Svitolina (02:00)

Paar aastat tagasi komeedina tennisemaailma tõusnud eelmise aasta US Openi võitja Naomi Osaka kohtub veerandfinaalis Elina Svitolinaga. Tennisistid on omavahel kohtunud viiel korral ning viimased kaks neist on võitnud kindlalt ukrainlanna Svitolina. Usume, et seekord sarnane muster jätkub.

Elina Svitolina on lihtsalt nii mitmekülgne tennisist, et ta suudab kohaneda kõikide stiilidega ning mängida just sellist tennist, mis on vastasele kõige ebamugavam ja suudab ka kõige raskemad pallid mängu tagasi tuua.

Naomi Osaka on ka muidugi suurepäraste oskuste ja tehnikaga mängija, kuid võrreldes Svitolinaga natukene liiga kannatamatu. Soovib pallid natukene liiga vara punktiks ära lüüa ning seega võtab tihti asjatuid riske, mis lõpptulemusena ennast ära ei tasu.

Meie valik: Elina Svitolina võit (2.23 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 8.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 160€.