Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Monte Carlo ralli ennustusvihjed

WRC uus hooaeg saab alguse! Traditsiooniliselt sõidetakse esimene etapp Monte Carlos. Õhus on palju küsimusi. Kas Rovanperä kaitseb tiitlit? Milliseks kujuneb Ott Tänaku teine tulemine Fordis? Kas saab olema hoopis Neuville´i aasta?


WRC ralli Monte Carlo etapp.
Neljapäev-pühapäev, 19 – 22. jaanuar, 2023
Esimene katse algab: 21:05
Ülekanne: TV3 Sport, TV6, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Thierry Neuville võit (5.00 @ Coolbet)
Rovanperä TOP 3 koht (1.95 @ Coolbet)
Loubet alistab Katsuta (2.81 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Kokku sõidetakse 18 kiiruskatset kogupikkusega 325km. Nagu rallisõbrad teavad, siis on rajaolud Prantsusmaa territooriumil kulgevatel teedel üldiselt äärmiselt mitmekesised ning ilm võib korralikult kaarte segada. Tänavu tunduvad tingimused siiski olema väga stabiilsed. Öösel kerged miinuskraadis, päeval päris korralikud plusskraadid. Esimesel ralliõhtul lubab lumesadu, kuid edasised päevad peaksime nägema lihtsalt vihmast asfaldirallit.

Eelmisel aastal võidutses hooaja avaetapil Sebastien Loeb. Poodiumile jõudsid ka Sebastien Ogier ja Craig Breen. Maailmameistriks tulnud Rovanperä alustas neljanda kohaga ning Ott kahjuks katkestas.

Kes võiks tulla ralli võitjaks? Monte Carlo on läbi ajaloo olnud prantslaste ralli ning üks stardis olevatest meestest on võitnud selle lausa seitsmel korral. Loomulikult on selleks meheks Sebastien Ogier, kes on ka seekord suurim favoriit. Lisaks tahaks tuua välja Thierry Neuville, kes võidutses 2020. aastal ja Toyota sõitjad Evansi ja Rovanperä. Tänak on ka kindlasti konkurentsis, kuid esimesel rallil uue autoga võidu võtmine oleks päris suur vägitegu.

Panustamise poolelt tundub kõige mõistlikum valik Thierry Neuville´i võidule. Belglasele pakutakse võrreldes Ogieri ja Tänakuga kõrgemat koefitsienti.

Kuidas läheb valitseval meistril Kalle Rovanperäl? Eelmisel hooajal lõpetas soomlane Monte Carlos neljandana. Tänavu on rajaolud ja ilmastikutingimused palju lihtsamad ning noorel ralliässal erilisi pingeid peal olla ei tohiks. Seega ennustame Rovanperät tänavu vähemalt poodiumile. Valitseva maailmameistri kiiruses ei kahtle keegi ning Toyota vastupidavuses ei tohiks samuti küsimusi olla.

Lisapanuseks võtaks valiku, et Pierre-Louis Loubet alistab Takamoto Katsuta. Jaapanlane on läbi aastate Monte Carlos kulgenud “kindla peale” stiiliga. Ehk erilist kiirust ei näita, kuid toob vähemalt auto finišisse. Kui aga nooremapoolne Fordi sõitja Loubet suudab rajale jääda ja tehnilisi rikkeid vältida, siis võiks Toyota neljanda numbriga võidu sõita küll.

Kiirust Loubel nagu isegi on, pigeb stabiilsusest jääb vajaka. Eelnevatel aastatel on Fordi meestel peal olnud ka väga suured pinged, nüüd kandub enamus tähelepanu esisõitjale. Ehk kokkuvõttes Loubet võiks üllatajaks kerkida küll.

Meie valikud:

  • Võitjaks tuleb Thierry Neuville (5.00 @ Coolbet)
  • Kalle Rovanperä TOP3 koht (1.95 @ Coolbet)
  • Pierre-Louis Loubet alistab Takamoto Katsuta (2.81 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds