Jälgi meid

Ennustusvihjed

Wolves vs. Liverpool ennustusvihjed

Inglismaa karikasarjas lähevad vastamisi Wolves ja Liverpool. Esimeses omavahelises kohtumises mängiti 2:2 viiki ja seetõttu tuleb meeskondadel ka korduskohtumine pidada. Kes järgmisesse ringi jõuab?


Wolves vs. Liverpool

Teisipäev, 17. jaanuar 2023
Algab: 21.45
Ülekanne: Viaplay

Viik välistatud, Wolvesi võit (2.80 @ Coolbet)

1. poolaeg üle 1.5 värava (2.48 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimeses omavahelises kohtumises nägime vaid ühte kollast kaarti.
  • Liverpool on kolm kohtumist järjest võiduta.
  • Wolves on kümne viimase kohtumise jooksul jäänud nulli peale kahes kohtumises.

Jürgen Klopp ja Liverpool kindlasti “rõõmustavad”, et peavad niigi tiheda mängugraafiku kiuste veel lisakohtumisi pidama. Siiski ei tahaks arvata, et nad kohtumisele mütsiga lööma tulevad. Liigakarikad on ju üks võimalus täiendada klubi auhinnakappi ja seda isegi juhul, kui terve hooaeg väga edukaks ei kujune.

Wolves on uue peatreeneri all selgelt mängupilti parandanud, kuid veel läheb rohkelt aega, et Lopetegui visioon ja plaanid saaksid meeskonnas täituda. Siiski liigas on juba relegatsioonist välja ronitud ja tundub, et hakkab looma. Satsi ju tegelikult on.

Kui meenutada esimest omavahelist kohtumist, siis Liverpool küll domineeris palliga mängu, kuid Wolves ei jäänud võimaluste loomisega võlgu. Muidugi ei saa mainimata jätta Liverpooli väravavahi Alissoni rämedat prohmakat ja Wolvesi kaitsemängijate jämedaid eksimusi. Nii see 2:2 sündiski. Liverpooli poolt tegi debüüdi ka uus ründaja Gakpo.

Enne kohtumist ütleks, et mõlemal meeskonnal on üsna võrdsed võiduvõimalused. Wolves oli juba eelmises kohtumises võidus kinni, kuid viimasel hetkel tühistati nende värav imeliku suluseisu reegli tõttu. Liverpool on selgelt augus ja hammustatav kõikide keskmike poolt.

Esimene panus – viik välistatud, Wolvesi võit. Päris Wolvesi võidule ei julgeks panustada, kuid viigilise tulemusega raha tagasi valik tundub juba päris mõistlik. Esimese omavahelise kohtumise pealt ütleks, et väga võrdne vastasseis ja tuhhi tundub isegi Wolvesil rohkem.

Liverpool on järjekordses augus ning nendest välja ronimine ei käi üleöö. Samuti on puudu nende kaitsetugitala Virgil van Dijk.

Teine panus – 1. poolaeg üle 1.5 värava. Oodata võiks üsna lõbusat jalgpalli. Liverpooli kaitseliin ilma van Dijkita on üsna auguline ning ka Wolvesi kaitseliin pole väga kindlat muljet jätnud. Ehk ootaks väravaid üle keskmise palju.

Meie valikud:

  • Viik välistatud, Wolvesi võit (2.80 @ Coolbet)
  • 1. poolaeg üle 1.5 värava (2.48 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 140€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds