Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs. Tottenham ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliigas lähevad vastamisi Manchester City ja Tottenham. Kas viimasel ajal ootamatult palju punkte kaotanud Manchester City suudab koduväljakul oma paremuse maksma panna või üllatab Tottenham?


Man.City vs. Tottenham

Neljapäev, 19. jaanuar 2023
Algab: 22:00
Ülekanne: Viaplay

Man.City võidab poolaja ja täisaja(2.15 @ Coolbet)

Erling Haaland lööb vähemalt kaks väravat(3.75 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Manchester City on viimases kahes kohtumises koduväljakul jäänud võiduta.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Tottenhami 3:2 võiduga.
  • Tottenhami osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud 3.4 väravat mängu kohta. Kõrgem näitaja on vaid Cityl.

Kõlab üsna uskumatult, kuid Manchester City tuleb kohtumisele kahe järjestikuse kaotuse pealt. Üks neist oli küll karikakohtumine, kuid siiski näeb üliharva, et Guardiola meeskond kaotab kaks kohtumist järjest. Näiteks liigas kaotati kaks kohtumist järjest viimati 2018. aastal.

Manchester City vahe liidermeeskonna Arsenaliga on kärisenud kaheksa punkti peale. Ei ole veel katastroof, kuid asi hakkab ärevaks minema küll. Seda enam, et Arsenali mäng ei näita üldse jahtumise märke.

Tottenham tulebki kohtumisele kaotuse pealt, mis saadi just Arsenali käest. Ausalt öeldes ei ole midagi positiivset Tottenhami viimase aja esituste kohta öelda ja seda peegeldab ka tabeliseis – viimase kümne vooru lõikes ollakse paremuselt 12. meeskond.

Kahe meeskonna koosseisudes jooksevad platsile ka Inglismaa kõrgliiga kõige resultatiivsemad mehed ehk Erling Haaland ja Harry Kane. Esimese väravate löömise hoog on pisut raugenud ja viimased kohtumised pole skoorilisa tulnud, kuid seda enam soovib Norra koondislane antud kohtumises võrke sahistada.

Tahaks öelda, et Manchester City viimase aja libastumised on pigem halbade juhuste kokkusattumine ning häirekella lööma ei peaks. Seega on nad enne kohtumist kindlad favoriidid ja Tottenhami võit oleks üllatustulemus.

Esimene panus – Manchester City võidab poolaja ja täisaja. Viimased City esitused koduväljakul on olnud üsna katastroofilised ning tõenäoliselt kütab Pep meeskonna enne antud kohtumist väga vihaseks ja motiveerituks. Tottenham ei tundu hetkel selline meeskond, kes suudaks võõral väljakul Cityle vastu saada.

Teine panus – Erling Haaland lööb vähemalt kaks väravat. Norrakas on juba mõned mängud kuival olnud, kuid kindlasti selline seis pikalt ei jätku. Haaland on tänavu kaheksas kohtumises City eest löönud vähemalt kaks väravat. Tõenäoliselt tuleb lähiajal taaskord üks resultatiivsem kohtumine ning miks mitte juba selles kohtumises.

Meie valikud:

  • Manchester City võidab poolaja ja täisaja (2.15 @ Coolbet)
  • Erling Haaland lööb vähemalt kaks väravat (3.75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 188€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds