Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Monte Carlo ralli 2022 ennustusvihjed

WRC masinatele pannakse sel nädalal taas hääled sisse, kui Monte Carlos sõidetakse ära uue hooaja esimene etapp. Sarja 50. juubeliaasta toob endaga suured muutused, kui võistlustulle minnakse hübriidmootoritega. Kas Ott Tänak suudab oma mullused raskused ületada kohe avaetapil?


WRC Monte Carlo ralli
Neljapäev-Pühapäev, 20.-23. Jaanuar, 2022
Esimene katse algab: 21.18
Ülekanne: TV6, TV3 Sport 2

Ennustusvihjed
O. Tänak TOP3 (1,95 @ Coolbet)
S. Ogier parim Toyota sõitja (1,95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


 2021 MM üldseis:                                                                      2021 Konstruktorite arvestus: 

1. Sebastien Ogier (Toyota) 230 punkti                                         1. Toyota 520
2. Elfyn Evans (Toyota) 207                                                              2. Hyundai 462
3. Thierry Neuville (Hyundai) 176                                                   3. M-Sport 199
4. Kalle Rovanperä (Toyota) 142
5. Ott Tänak (Hyundai) 128


Uued regulatsioonid teevad hetkeseisu ettearvamatuks, aga vähemalt alustatakse Rally1 masinatega väga tuttavas kohas. Monte Carlo ralli peetakse juba 90. korda.

“Keegi ei tea, mis juhtuda võib,” märkis uue hooaja kohta valitsev maailmameister Sebastien Ogier, kellele kuulub kaheksa etapivõiduga Monte Carlo rekord.

Olles kaheksa MM-tiitlit kokku ajanud, kavatseb Ogier vabalt võtta ega plaani kõikidel etappidel tänavu osaleda, aga Monte Carlos on ta kohal. Nii nagu ka seitsmekordne maailmameister Sebastien Loeb, kes samuti Monte Carlos olnud väga edukas seitsme etapivõiduga.

Prantslased on varasemalt sel etapil võimsalt esinenud, aga tänavu sõidetakse esimest korda pärast 2006. aastat ainult Monaco ümbruses ja 95 protsenti mullusest marsruudist on muutunud, mis teeb isegi vanade kalade jaoks elu huvitavaks. Kokku läbitakse 17 kiiruskatset ja 296 kilomeetrit.

Uue näoga kiiruskatsed aitavad loodetavasti Tänakul seljatada tema Monte Carlo etapi needuse. Meie mees on kaks aastat järjest alustanud hooaega kohe katkestamisega ja see on koheselt tiitlijahile põntsu pannud.

Uus aasta annab uue võimaluse ja Hyundai loodab, et Toyotalt on võimalik MM-tiitel kätte saata.

“Meie tänavune pikaajaline eesmärk on jälle võidelda MM-tiitlite nimel,” ütles tiimiboss Julien Moncet enne Monte Carlo etappi. “Teame, et selleni jõudmiseks annaks avaetapil tugevalt esinemine suure eelise. Tiimina teeme kõik selleks, et 2022. aastat oma kolme ekipaažiga positiivselt alustada.”

Viimase kaheksa aasta jooksul on avaetapi võitja kuus korda tulnud maailmameistriks.

Esimene panus – O. Tänak TOP3. Enne viimast paari nutust aastat korjas Ott Monte Carlos kolm järjestikust poodiumikohta. Seal tuleb näidata nii kiirust kui kohanemisvõimet ja selline olukord võiks meie mehele hästi istuda.

Teine panus – S. Ogier parim Toyota sõitja. Suurmeister on Monte Carlos ülivõimas olnud ja äkki aitab teadmine, et tema MM-tiitli peale ei sõida tal isegi paremini esineda. Ta on ka favoriit rallivõidule ja kui mingisuguseid tehnilisi viperusi ei tule, siis saabki arvatavasti Ogier’ edestamine olema väga raske.

Meie valikud:

  • O. Tänak TOP3 (1,95 @ Coolbet)
  • S. Ogier parim Toyota sõitja (1,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 97€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds