Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs. Liverpool ennustusvihjed

Neljapäeval selgub tänavune teine Inglismaa liigakarikasarja finalist, kui Arsenal ja Liverpool Emiratesi staadionil 0:0 seisu pealt kokku lähevad. Kumb saab endale kohtingu Wembley staadionil Chelsea’iga?


Arsenal vs. Liverpool

Neljapäev 20. Jaanuar 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: viaplay.ee

Kokku alla 2,5 värava (2,05 @ Coolbet)

Arsenal üle 2 hoiatuskaardi (2,00 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kahurimehed pole tervelt neli mängu järjest suutnud Liverpoolile väravat lüüa.
  • Arsenalile on tänavu kõikide sarjade peale kodus kogunenud 10 võitu, üks viik ja kaks kaotust.
  • Liverpool on kolm mängu järjest kodus võiduta jäänud.

Mikel Arteta meeskond sattus eelmisel nädalal peetud avakohtumises väga raskesse seisu, kui Granit Xhaka oskas 24 minutiga endale punase kaardi võtta, aga Kahurimehed suutsid visalt kõikidele rünnakutele vastu pidada. Liverpoolil jäi sel hooajal alles teist korda värav löömata.

Väravateta viik annab Londoni klubile hea võimaluse jõuda sel sajandil alles kolmandat korda sarja finaali, kuigi on ebaselge, millise koosseisuga Arteta seda mängu mängida saab.

Koosseisu probleemide tõttu jäi Arsenalil juba nädalavahetus vabaks ja korraks olid õhus kahtlused, et ka neljapäevane matš lükatakse edasi, aga klubi olevat siiski positiivselt meelestatud, et mingisugune hulk terveid mehi mänguks ikkagi leitakse.

Liverpoolil on omad mured seoses Aafrikasse sõitnud meestega, kuid ega neist puudust ei tuntud pühapäeval, kui Brentfordist 3:0 üle käidi

Kodust eemal mängimine ei ole viimastel nädalatel Liverpoolile eriti hästi istunud, aga Jürgen Klopp on aastate jooksul normaalajaga ainult ühe mängu Arsenalile ära andnud ja Emiratesile sõidetakse favoriitidena.

Esimene panus – Kokku alla 2,5 värava. Võib eeldada, et pärast väravateta viiki jätkub kassi ja hiire mäng teises kohtumises. Arsenalil on viimastel aastatel olnud kohutavad väravanumbrid selles vastasseisus ja Liverpool on ka praegu edurivis hetkel selgelt nõrgem.

Teine panus – Arsenal üle 2 hoiatuskaardi. Kahurimehed tahavad end koduväljakul kindlasti kehtestada ja Liverpoolilt initsiatiivi saamiseks tuleb agressiivselt mängida. Tänavustes Suure Kuuiku vastasseisudes ei ole vähemalt kahte kaarti Arsenalile tulnud ainult kaks korda.

Meie valikud:

  • Kokku alla 2,5 värava (2,05 @ Coolbet)
  • Arsenal üle 2 hoiatuskaardi (2,00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 102€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds