Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brentford vs. Manchester United ennustusvihjed

Viimasest neljast Premier League’i voorust ainult ühe võidu saanud Manchester United läheb kolme punkti järgmisena otsima Brentfordi vastu, kes samuti sattunud raskustesse. Kas Punased Kuradid suudavad liiga uustulnuka maha murda?


Brentford vs. Man Utd

Kolmapäev 19. Jaanuar 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: TV3 Sport 2

Brentfordi võit või viik (2,13 @ Coolbet)

C. Ronaldo lööb värava (2,07 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtusid viimati ametlikus mängus 1947. aastal ja siis tehti väravateta viik.
  • Brentford on saanud viimase viie vooru peale neli kaotust.
  • Ralf Rangnick on Unitedile kaheksast mängust toonud neli võitu, kolm viiki ja ühe kaotuse.

Unitedi ainus rõõmuhetk viimase nelja mängu jooksul oli 3:1 triumf Burnley üle. Newcastle’iga on tehtud 1:1 viik, kaotati 0:1 Wolverhamptonile ja möödunud laupäeval ei tahetud 2:0 edu pealt Aston Villa vastu võitu võtta.

Meeskond pidi nädalavahetusel järjekordse pettumuse üle elama, aga vähemalt mänguliselt oli taas näha edusamme, kui sarnaselt Ralf Ragnicki esimesele mängule tehti väga tugev esimene pooltund ja mäng oli täielikult kontrolli all.

Kui Rangnick suudaks välja mõelda, kuidas kõik 90 minutit samamoodi mängida, siis võiks United sellest nutusest hooajast veel midagi päästa.

Brentfordil on asjad ka vaikselt nukraks minemas, kuna punktilisa ei taha viimasel ajal väga enam tulla, aga nende õnneks tegi meeskond piisavalt tugeva hooaja alguse, mis hoiab edu väljakukkumistsooni ees endiselt turvalisena.

Thomas Franki meeskonnal oli ka alates oktoobrist keeruline periood, mil kogunes neli järjestikust kaotust ning sellele suudeti väga hästi vastata. See peaks andma Brentfordile usku, et praegusest nõiaringist on võimalik välja tulla.

Seejuures, kui tulemused tervikuna on Mesilastel alla käinud, siis koduväljakul on jõutud päris uhke seeriani – nelja mänguga kolm võitu. Ainukene kaotus oli Manchester Cityle 0:1 skooriga ja nii terve nahaga pääsevad Pep Guardiola meeskonna vastu praegusel ajal vähesed.

Esimene panus – Brentfordi võit või viik. Franki meeskond on kodus tugev ja Unitedil on tulemused võõrsilt väga kahvatud. Viimase viie mängu peale on tulnud ainult üks võit ja see oli lootusetu Norwichi meeskonna vastu läbi häda tänu Cristiano Ronaldo hilisele penaltile.

Teine panus – C. Ronaldo lööb värava. Ronaldo on viimasest paarist kohtumisest kerge vigastusega puudunud, aga peaks selleks matšiks uuesti rivis olema. Ta on liigas viimase kuue kohtumisega löönud neli väravat ja tal on Brentfordi vastu võimalus otsida lisa väravavahi vastu, kes on jätnud endast väga nõrga mulje.

Meie valikud:

  • Brentfordi võit või viik (2,13 @ Coolbet)
  • C. Ronaldo lööb värava (2,07 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 106€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds