Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC 2021 hooaja eelvaade ja ennustused

WRC autoralli maailmameistrivõistluste uue hooaja alguseni on jäänud veel loetud päevad. Õhus on lootust, et meid ootab ees täispikk hooaeg, mille jooksul võistlevad ralliässad üheteistkümnes erinevas riigis.

Esialgne WRC kalender

Jätkuvalt käib mõõduvõtt kolme meeskonna vahel – Toyota, Hyundai ja Fordi ehk M-Spordi.

Toyota Gazoo Racing jätkab tänavusel aastal Elfyn Evansi, Kalle Rovanperä ja karjääri viimast hooaega alustava Sebastien Ogieriga. Lisaks nimetati uueks tiimipealikuks legendaarne ralliäss Jari-Matti Latvala.

Hyundai meeskonnas ei ole samuti suuremaid muudatusi tehtud. Põhisõitjatena teevad kõik etapid kaasa Ott Tänak ja Thierry Neuville. Kolmanda sõitja kohta jagavad Craig Breen ja Dani Sordo. Valitsevat meistermeeskonda tüürib endiselt Andrea Adamo.

M-Spordi rahalised võimalused on võrreldes konkurentidega juba aastaid olnud kasinamad ning see annab ka sõitjate valikus tunda. Ainsana teeb kõikidel etappidel kaasa Gus Greensmith. Teise sõitja positsiooni jagavad Teemu Suninen ja Adrien Fourmax. Tiimi juhib Ricahrd Millener.

Millist hooaega ennustada võiks?

Kui enne eelmise hooaja algust paigutati favoriitideks tavapärane kolmik Ogier-Neuville-Tänak, siis hoopis Elfyn Evans oli viimaste kiiruskatseteni tiitlis kinni. See näitab, kui ettearvamatu autoralli olla võib – lisaks sõitjate kiirusele oleneb palju masina võimekusest ja vastupidavusest, lisaks piisab vaid mõnest eksimusest legendis ning teelt väljasõit ja katkestamine lihtne tekkima.

Konstruktorite arvestuses võiks taaskord olla favoriidiks kahel viimasel aastal võidutsenud Hyundai. Eelmine aasta ei olnud individuaalselt Hyundai sõitjatele väga edukas, kuid sellegi poolest suudeti võit ära võtta. Lisaks on neil suurepärased nö. rollimängijad Dani Sordo ja Craig Breen, kes meeskonda üldjuhul alt ei vea.

Individuaalses arvestuses tuleb samuti kihlveokontoritega nõustuda ning ka meie favoriitideks oleksid Sebastien Ogier ja Ott Tänak. Prantslane alustab oma karjääri viimast hooaega WRC-s ning seda enam soovib ta aastale eduka punkti panna. Ning on siililegi selge, et seitsmekordne maailmameister peab alati olema favoriitide nimekirjas.

Ott Tänaku kiiruses ei kahtle keegi. Kui viimasel hooajal olid kerged küsimärgid Hyundaiga kohanemise ja uue auto kiiruse kohal, siis enne tänavust hooaega neid enam olla ei tohiks. Eestlane on saanud autoga piisavalt harjuda ja selle arendamisele kaasa aidata ning peaks olema enne esimesi etappe hooaja suurim favoriit.

Spordimehe ennustusvihje algavaks hooajaks oleks, et Ott Tänak tuleb maailmameistriks. Kelle jaoks valiku koefitsient on liialt madal ning soovib rohkem riskida, siis miks mitte ennustada Elfyn Evansi võitu. Waleslane tõestas, et suudab keerulistes oludes näidata stabiilseid tulemusi ning ka suurele kolmikule endale vastu hakata.

Meie valikud:

  • Maailmameistriks tuleb Ott Tänak (2.60 @ Coolbet) või Elfyn Evans (5.50 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 275€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds