Jälgi meid

Ennustusvihjed

Fenerbahce vs. Baskonia ennustusvihjed

Teisipäeval lähevad Euroliigas vastamisi Fenerbahce ja Baskonia. Kaks meeskonda, kes hetkel play-offi kohtadele ei mahu, kuid soovivad põhiturniiri lõpuks ennast sinna mängida. Kes Türgis võidutseb?


Fenerbahce vs. Baskonia

Teisipäev 12. Jaanuar 2021
Algab: 19:45
Ülekanne:

Kokku üle 152.5 punkti (1.86 @ Coolbet)

Baskonia võit (2.4 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Baskonia 86:68.
  • Fenerbahce on Euroliigas järjest võitnud kolm kohtumist.
  • Baskonia senine saldo võõrsil on 3 võitu ja 5 kaotust.

Fenerbahce hoiab 8 võidu ja 10 kaotusega tabelis 13-ndat positsiooni. Kui hooaja algus oli päris kohutav, siis viimastes kohtumistes hakatakse juba Türgi suurklubi staatusele vastavaid tulemusi näitama.

Baskonia jaoks on hooaeg kulgenud nagu Ameerika mäed. Hetkel hoitakse tabelis 10-ndat kohta ning play-offi viiv kaheksas positsioon jääb vaid ühe-kahe võidu kaugusele.

Viimases voorus alistas Baskonia Euroliiga liidri Moskva CSKA 95:93. See tõestas järjekordselt, et Sander Raieste koduklubi on heal päeval võimeline võitma kõiki meeskondi. Samas voor enne seda näitas, mis juhtub halval päeval – kaotus Berliini Albale.

Eelmisest omavahelisest kohtumisest, mille Baskonia võitis 86:68, pole suuremaid järeldusi mõtet teha, sest Türgi meeskond pallis ilma Nando De Colota ning vahepeal on meeskonda täiendatud tasemel serblase Marko Guduriciga.

Esimene panus – kokku üle 152.5 punkti. Fenerbahce keskmine punktiskoor on tänavu 73.4, mis on tõepoolest liiga kõige madalam näitaja, kuid pigem on selles süüdi hooaja algus, kus oldi skoorimisega erinetavatel põhjustel hädas. Nüüdseks on olukord paranenud ning kui vastane mängib kiiret korvpalli, siis kerkivad skoorid selgelt üle keskmise.

Baskonia on oma taktikat kahe hooaja vahel muutnud ründavamaks ja nö. vabamaks. Seda näitab ka keskmine punktiskoor, mis on 80(eelmisel hooajal liiga kõige madalam 73). Neil on olemas head kaugviskajad ning kui visketabavus päris alt ei vea, peaks kohtumise lõppskoor ületama 152 punkti küll.

Teine panus – Baskonia võit. Nagu juba eelpool mainisime, siis Baskonia on meeskond, kes võib heal päeval võita kõiki. Euroliiga on väga ühtlaselt tugev liiga ning kohtumistes, kus pallivad tabelikeskmikud, selget favoriiti pole. Baskonia mängib küll võõrsil, kuid nende õnneks puudub Türgi publik, kes tavaolukorras kodumeeskonnale palju juurde annaks.

Võrdsete heitlus ning seetõttu eelistame kõrgema koefitsiendiga Baskoniat.

Meie valikud:

  • Kokku üle 152.5 punkti (1.86 @ Coolbet)
  • Baskonia võit (2.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt €!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds