Jälgi meid

Ennustusvihjed

Moskva CSKA vs. Kaunase Žalgiris ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris sõidab külla Euroliiga liidrile. Viimane kord lõppes Moskvas peetud kohtumine lisaajal CSKA võiduga. Kas Žalgiris suudab seekord magusa revanši võtta?


CSKA vs. Žalgiris

Kolmapäev 13. Jaanuar 2021
Algab: 19:00
Ülekanne: TV3 Sport

Žalgiris AH+8.5 (1.94 @ Coolbet)

Kokku üle 162.5 punkti (2.09 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumise lõppes CSKA 87:78 võiduga.
  • Žalgiris on kõikide liigade peale järjest võitnud juba 10 kohtumist.
  • CSKA on tänavu koduväljakul kaotanud vaid ühe kohtumise.

Nagu juba eelpool mainitud, siis Moskva CSKA on Euroliiga liider. Nende saldoks 14 võitu ja 4 kaotust. Koduväljakul on teenitud 7 võitu ja 1 kaotus.

Kaunase Žalgiris hoiab 11 võidu ja 7 kaotusega tabeli viiendat positsiooni. Seejuures on järjest võidetud juba 6 Euroliiga kohtumist.

CSKA tuleb kohtumisele kaotuse pealt. Nimelt kaotati viimases voorus napilt võõrsil Baskoniale, Žalgiris oli samal ajal koduväljakul väga kindlalt 102:75 üle Moskva Himkist.

Koosseisu järgi on Venemaa klubi paremus üsna kindel. Nikola Milutinov ja Tornike Shengelia duole korvialustel positsioonidel on raske kellegil midagi vastu panna. Tagaliinis Hilliard ja James pakub ka taset, millega Žalgirisel raske võistelda. Leedu klubi õnneks on Venemaa klubi poolt hetkel vigastatud Will Clyburn ehk päris täiskoosseis CSKA-l kasutada pole.

Aga nagu me kõik teame, siis nimed paberil ei mängi. Mängib võistkond ja see on Žalgirisel võimas. Leedukatel on korvpallihing nii võimas, et isegi leegionärid hakkavad sama võitluslikult ja hingestatult seda kossu-asja ajama. Ehk kindlasti on ka hoolimata nõrgemast koosseisust Žalgirisel omad võimalused olemas.

Esimene panus – Žalgiris AH+8.5. Žalgiris on nii südikas meeskond, et kui kohtumine kaotataksegi, siis seda üldjuhul üsna minimaalselt. Kui näiteks vaadata Leedu klubi tänavusi kaotuskohtumisi, siis vaid korra on saadud tõesti väga kindel kaotus(võõrsil Maccabi vastu 57:85). Seega arvame, et ka antud kohtumine ei ole erandiks ja tuleb üsna tasavägine kohtumine, otsustavaks saavad lõpuminutid.

Teine panus – kokku üle 162.5 punkti. Kordame juba traditsiooniks saanud juttu, et Žalgiris keskendub varasemalt rohkem kaugvisetele ning vähegi normaalse tabavuse korral kerkib nende punktiskoor väga soliidseks. CSKA on ka selline meeskond, kes võib heal päeval hullu panna. Viskajad on neil palju, kohti tekib ning on vaja ainult ära panna. Tõenäolisem on variant, et visatakse üle 162 punkti.

Meie valikud:

  • Žalgiris AH+8.5 (1.94 @ Coolbet)
  • Kokku üle 162.5 punkti (2.09 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt €!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds