Jälgi meid

Ennustusvihjed

Wolves vs Manchester United ennustusvihjed

lukaku shirtless

Premier League´s on käsil topeltvoor ehk mängudega jätkatakse ka teisipäeval ja kolmapäeval. Wolves ja Manchester United peavad juba oma teise liigamängu loetud päevade jooksul, seekord Wolverhamptonis. Kodumeeskond vajab punkte, et säilitada kõrge seitsmes koht, Manchester United peab aga heitlust Chelsea, Arsenali ja Tottenhamiga kahe otsepääsme eest järgmise aasta Meistrite Liiga alagrupimängudele.


Wolves vs. Man.United
Teisipäev, 2. aprill 2019
Mäng algab: 20:45
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Manu võit (2.07 @ Coolbet)
Manu üle 1.5 värava (2.14 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine peeti märtsi keskel FA-Cupi raames. Selle võitis Wolves 2:1.
  • Wolves pole koduväljakul kaotanud seitse kohtumist järjest.
  • Manchester United on kaotanud kaks viimast kohtumist võõral väljakul.

Manchester United on vahepeal võitmatu meeskonna staatusest toodud maa peale tagasi, kui on viimasest kümnest kohtumisest kolm kaotatud. Sellegi poolest on meeskond tegemas väga tugevat hooaja teist poolt ning hetkel on võimalik hooaja miinimum eesmärk ehk esinelik saavutada. Vaatame mida pakuvad kihlveokontorid.

Pakutakse päris korraliku koefitsienti Manchester Unitedi võidule. Seda ka igati põhjendatult, sest Wolves on väga kvaliteetsete mängijatega ning distsiplineeritud meeskond, eriti koduväljakul. Siiski usume selles mängus Manu võitu. Nad on ülimalt motiveeritud punkte teenima, vigastustega suuremaid probleeme ei ole ning nagu viimases kohtumises Watfordi tõestati – suudetakse ka võita kehvemapoolse mänguga.

Järgmisena jäi silma valik Manu väravatele. Üldjuhul lüüakse palju väravaid ning seda hoolimata vastasest. Viimase viieteistkümne vooru lõikes on mängu kohta löödud keskmiselt pisut üle kahe värava. Usume, et ka seekord tehakse oma keskmine ehk kaks väravat ära. Seda enam, et Wolvesi paljukiidetud kaitse on hooaja lõpupoole kergelt tõrkumas ning viimasest kümnest kohtumisest on vaid kahel korral suudetud vastast nulli peal hoida.

Meie valikud:

  • Manchester Unitedi võit (2.07 @ Coolbet)
  • Manu üle 1.5 värava (2.14 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 41€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds