Jälgi meid

Ennustusvihjed

Cagliari vs Juventus ennustusvihjed

Ragnar Klavan
Foto: Enrico Locci/Getty Images

Kanal 12 toob sel hooajal televaatajateni Cagliari kohtumise ning seekordseks vastaseks on Itaalia jalgpalli valitseja ja üks Meistrite Liiga favoriite Juventus.

Tuleb alustada puudujatest. Cagliari poolt jääb eemale endiselt Lucas Castro. Ragnar Klavan on väidetavalt vigastusest paranenud ja antakse Juventuse vastu üles, kuid vaevalt, et platsile pääseb.

Juventuse poolelt jääb aga eemale lausa üheksa mängijat. Üks kuulsam kui teine. Nendeks on Mattia Perin, Leonardo Spinazzola, Mario Mandzukic, Paulo Dybala, Andrea Barzagli, Juan Cuadrado, Sami Khedira, Douglas Costa ja Cristiano Ronaldo.


Cagliari vs. Juventus
Teisipäev, 2. aprill 2019
Mäng algab: 21:00
Ülekanne: Kanal 12

Ennustusvihjed
Juventuse võit (1.92 @ Coolbet)
Cagliari ei löö väravat (2,17 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Cagliari ei ole suutnud Juventust alistada seitseteist omavahelist kohtumist järjest.
  • Juventus teenis oma hooaja ainukese kaotuse koduliigas just viimases võõrsil mängus.
  • Cagliari on oma 29st koduliiga kohtumisest lausa 12-s nulli peale jäänud.

Üks, mis on kindel: Juventusel võib küll peaaegu algkoosseisu jagu mehi puudu olla ning tiitlivõit võib olla vaid vormistamise küsimus, kuid nad lähevad siiski igat kohtumist võitma. Selline on nende mentaliteet. Nad tahavad igas kohtumises tõestada, et nad on paremad ja hoolimata olukorrast suudavad ennast kokku võtta. Võitja mentaliteet.

Seega usume, et kõikide takistuste kiuste naaseb Juventus Cagliari kodustaadionilt tagasi võidukalt. Neil on koosseisus piisavalt sügavust, et tuua kastanid tulest välja. See on hea võimalus pingimeestele tõestamiseks, miks nad kuuluvad Juventuse hingekirja.

Teisena ennustame, et Cagliari ei löö väravat. Jah viimases voorus löödi lausa neid tükki kolm, kuid see oli pigem erand väga kahvatu ründehooaja kõrval. Itaalia liigas on vaid kuus meeskonda, kes löövad keskmiselt alla ühe värava mängu kohta ja üks nendest on Cagliari. Juventus ei ole küll parimas rivistuses, kuid kaitseliinis suuremaid kadusid ei ole.

Meie valikud:

  • Juventuse võit (1.92 @ Coolbet)
  • Cagliari ei löö väravat (2.17 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds