Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA Kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Ööl vastu teisipäeva mängitakse ookeani taga üheksa matši. Meie keskendume nendest kolmele. Loe edasi ning leiad ühe 9.0 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 180€.


New York Knicks vs. Chicago Bulls

Kohtuvad kaks suure ajalooga klubi, kellel hetkel ei ole käsil just parimad ajad ning jagavad kohti tabeli põhjas. Lisaks jäävad kohtumisest eemale väga paljud põhjitegijaid, eriti Bullsi poolelt.

Usume, et näeme väga pingevabat korvpalli ja seetõttu lõppeb mäng üsna kõrge skooriga. Kui keskmiselt kumbki meeskond üleliia palju punkte ei viska, siis enda tasemega ehk tagumise otsa klubidega kohtumistes on skoorid soliidselt kõrged.

Skooriliin on kihlveokontorite poolt üllatavalt madalale asetatud – kõigest 212 punkti peale. See teeb siis keskmiselt 53 punkti veerandaja kohta, mis nba-s väga tavaline. Usume, et selles mängus visatakse üle 212 punkti.

Meie valik: Kokku üle 212.5 punkti (1.92 @ Coolbet)


Minnesota Timberwolves vs. Portland Trail Blazers

Minnesota Timberwolves on hoolimata kehvast tabeliseisust ja mitmete põhimängijate vigastusest mänginud motiveeritult ja hiljuti võideti lisaajal valitsevat meistrit Golden State Warriorsi. Portland on kindlal play-off kohal. Mängust jäävad eemale võika vigastuse saanud Nurkic ja McCollum.

Meeskonnad on üsna ebavõrdses seisus. Timberwolves on viimased kolm kohtumist pidanud koduväljakul ning Portland võõrsil. See tähendab, et Portland, kes reisib NBA hooaja jooksul niigi kõige rohkem, on pidanud viimase poole nädala jooksul kõvasti rohkem energiat raiskama.

Me usume, et see on üks põhjustest peale Portlandi kahe põhitegija vigastust, mis kallutab selle mängu võidu lõpuks Timberwolvesile.

Lisaks ei ole Portlandil kedagi, kes suudaks Timberwolvesi keskmängijat Karl-Anthony Townsi kaitses kinni saada. Minnesota koefitsient on üllatavalt kõrge.

Meie valik: Minnesota Timberwolvesi võit ( 2.43 @ Coolbet)


Utah Jazz vs. Charlotte Hornets

Selle mängu kindlaks favoriidiks on koduväljakul mängiv Utah Jazz, kes on võitnud viimasest kümnest mängust üheksa, kuid alahinnata ei tasuks ka Hornetsit, kes on paljudele üllatuseks teinud üle keskmise tugeva hooaja.

Hornetsit veab Kemba Walker, kes suudab heal päeval panna püsti korraliku viskekontserdi. Põhitsenter Zeller kohtumises kaasa ei tee.

Parimaks valikuks antud mängule võiks olla panus, et Hornets viskab üle 103 punkti. Vaid kahel korral viimasest kümnest mängust on jäänud nende punktisaak madalamaks.

Utah Jazz on küll hea kaitsemeeskond, kuid on selgelt näha, et nad ei realiseeri oma potentsiaali põhiturniiri viimastes mängudes täielikult ja valmistuvad juba play-offiks.

Meie valik: Charlotte Hornets üle 103.5 punkti (1.92  @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitisent: 9.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 180€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds