Jälgi meid

Ennustusvihjed

BC Kalev/Cramo vs. Viimsi Sportland ennustusvihjed

Eesti-Läti ühisliigas lähevad vastamisi BC Kalev/Cramo ja Viimsi Sportland. Samad meeskonnad kohtusid hiljuti ka karikafinaalis, kus üsna kindla võidu võttis Kalev/Cramo. Kuidas läheb seekord?


Kalev/Cramo vs. Viimsi Sportland

Esmaspäev, 16. jaanuar 2023
Algab: 19.30
Ülekanne: Delfi TV

Kalev/Cramo AH-14.5 (1.91 @ Coolbet)

Kokku üle 160 punkti (1.92 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimsi meeskond viskab keskmiselt 81.5 punkti mängu kohta.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Kalev/Cramo 77:64 võiduga.
  • Kalev on terve liiga peale parim kolmeste meeskond. Kolmeste protsent 38%.

Kalev/Cramo jaoks on tegemist ettevalmistava kohtumisega eelseisvaks ülitähtsaks eurokohtumiseks, mis mängitakse juba kolmapäeval. See tähendab, et antud kohtumises tahetakse kaasa võtta enesekindlust ja positiivseid emotsioone. Samas tuleb mängijate minutid hoida üsna võrdsed, et kõiki hoida värskena.

Viimsi tuleb kindlasti väga näljaselt peale. Kalev/Cramo vastu lähevad väiksemad meeskonnad alati eriti suure motivatsiooniga peale. Viimases omavahelises liigakohtumises koduväljakul suutis Viimsi kõrge motivatsiooni ka realiseerida ja tänase vastase vastu võidu võtta. Kindlasti tahetakse seda korrata.

Tegemist on üsna raske kohtumisega, mille lõpptulemust ennustada. Palju oleneb siiski sellest, et kui palju otsustab Kalev/Cramo peatreener põhitegijaid platsil hoida. Näiteks tahaks ennustada, et keskmängija Meiersi mänguminutid jäävad tõenäoliselt päris madalaks.

Esimene panus – Kalev/Cramo AH-14.5. Kalevi koosseis on Eesti mõistes piisavalt tummine, et nende teine koosseis on samuti võimeline mängu domineerima. Seega pakuks, et antud kohtumises näidatakse samuti 40 minutit üsna kvaliteetset korvpalli ja tehakse korralik mäng, mille pealt on hea tunne eurokohtumisele minna.

Teine panus – kokku üle 160 punkti. Samas on õhus kerge oht, et Kalev tuleb kohtumist lihtsalt ära mängima ja päris 100% endast ei anna. Sellisel juhul võime näha väga lahtist korvpalli, kus skoori tehakse kõvasti üle keskmise.

Meie valikud:

  • Kalev/Cramo AH-14.5 (1.91 @ Coolbet)
  • Kokku üle 160 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 95€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds