Jälgi meid

Ennustusvihjed

Pühapäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Pühapäeva ei hiilga just kõige põnevamate kohtumisega, kuid siiski on õhus palju küsimusi. Loe edasi ning leiad ühe  4.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 80€.


Sheffield United vs. Crystal Palace

Algab: 16:00 Ülekanne: TVPlay Sports

Liiga uustulnuk Sheffield United tegi avavoorus üsna sümpaatse esituse, kui viigistati 1:1 Bournemouthiga. Crystal Palace tegi samal ajal koduväljakul 0:0 viigi Evertoniga.

Küllaltki raske on antud kohtumises favoriidikoormat emmale-kummale meeskonnale anda. Võib öelda, et tegemist on väga võrdsete meeskondadega, Crystal Palace´i tase peaks küll grammi võrra olema tugevam, kuid kohtumine toimub Sheffieldi koduväljakul ning seega on ka võiduvõimalused üsna võrdsed.

Seega antud kohtumises võitjat ennustama ei hakka. Pilgu pööraks hoopis väravateliinile. Hoolimata sellest, et mõlemad meeskonnad esimeses voorus just skoorimisega ei hiilanud, siis antud kohtumisest ootaks väravaid üle keskmise. Kihlveokontorid ennustavad üsna madalaskoorilist kohtumist ning seega saab panusega “üle 2.5 värava” oma raha võitva tulemuse korral lausa kahekordistada.

Suvistes kontrollkohtumistes sahistasid mõlemad meeskonnad vastaste väravavõrke üsna usinalt. Samuti on Sheffield United koduväljakul löönud värava kümnes järjestikuses kohtumises.

Kolm väravat on jalgpallimatšis üsna tavaline tulemus ning leiame, et pakutav koefitsient sellele valikule on üsna väärtuslik.

Meie valik: Kokku üle 2.5 värava (2.35 @ Coolbet)


Chelsea vs. Leicester City

Algab: 18:30 Ülekanne: TVPlay Sports

Chelsea hooaja algus on olnud üsna katastroofiline. Esmalt kaotati hea mänguga avavoorus 0:4 Manchester Unitedile. Seejärel lennati Türki ning kohtuti Liverpooliga UEFA Superkarika finaalis. Tehti väga soliidne partii, kuid lõpuks vannuti siiski penaltiseerias alla.

Leicester City tegi avavoorus 0:0 viigi Wolverhamptoniga. Kohtumist domineeriti üsna selgelt, kuid realiseerimine jättis soovida.

Chelsea kahjuks räägib vähene puhkus. Alles neli päeva tagasi mängisid enamus põhitegijad lisaajaga kohtumise Türgi kuumas kliimas. Kindlasti jätab see meeste taastumisele kerge jälje ning Leicester City vastu tõotab tulla üsna raske kohtumine.

Siiski usume, et Londoni klubi suudab hooaja kolmandas ametlikus kohtumises lõpuks võidu võtta. N´Golo Kante vorm on juba väga lubav, Pulisicis on ainest saada Chelsea uueks Hazardiks, Mason Mount on ülitalendikas noor jalgpallur, kes suudab oma kvaliteediga luua olukordi, kuid ka ise resultatiivne olla. Üsna noore keskmise vanusega Chelsea meeskond on näidanud väga sümpaatset mängu, eriti rünnakul.

Leicesteris jääb veel mõni puzzle tükk  puudu, et top-6 kohtade pärast antud hetkel heidelda. Nad haistavad soodsat olukorda alistada väsinud Chelsea, kuid kodumeeskond peaks oma paremuse siiski lõpuks maksma panema.

Erilist motivatsiooni tugev tulemus teha lisab meestesse esimese vooru üsna häistav ja kohutav tulemus. Usume, et Chelsea võidab 3:1.

Meie valik: Chelsea võit (1.75 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 4.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds