Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs Manchester City ennustusvihjed

Kolmapäevane Premier League´i mängude päev pakub haarava vastasseisu kahe Manchesteri klubi vahel. Veelgi enam lisab kohtumisele põnevust asjaolu, et kui Manchester City selle kohtumise võidab, teevad nad suure sammu tiitli võitmise suunas. Teine Manchesteri klubi ehk United vajab punkte eelkõige esinelikusse jõudmiseks, mis tagaks järgnevaks hooajaks koha Meistrite Liigas.


Man.United vs. Man.City
Kolmapäev, 24. aprill 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Viik või Manchester Unitedi võit (2.85 @ Coolbet)
Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.25 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 3:1 Manchester City võiduga.
  • Manchester United on pooltes kodumängudes Premier League´s löönud värava mõlemal poolajal.
  • Manchestser City on endale kuueteist võõrsil kohtumisega lasknud lüüa kümme väravat.

Kui enamus muinasjutte lõppeb õnnelikult, siis hooaja keskel alanud Manchester Unitedi ja Ole Gunnar Solskjaeri muinasjutu kohale on kerkinud tumedad murepilved. Kõikide liigade peale on viimasest kaheksast kohtumisest kaotatud kuus, seejuures pole pooltes nendest suudetud isegi skoori avada. Viimases Premier League´i kohtumises saadi 0:4 kaotus Evertonilt.

Peale Meistrite Liigast väljalangemist on City suurimaks eesmärgiks koduse liiga võit. Viimases voorus tehti selleks esimene suur samm, kui alistati Tottenham 1:0. Endiselt on kõik endi kätes – võida kõik mängud ja oled meister. Esialgu tuleb seda üritada ilma Kevin De Bruyneta, kes sai viimases kohtumises lihasvigastuse.

Nagu arvata võis, siis on ka koefitsientide järgi kindel favoriit Manchester City. Lähiajaloost ei meenugi, et mõne Premier League´i klubi võidukoefitsient oleks Old Traffordil olnud nii väikene. Kas see tähendab Manchester City kindlat võitu?

Me julgeme arvata, et mitte. Manchester Unitedi motivatsioon mäng võita on sama suur kui tiitlit jahtival Manchester Cityl. Koduväljak, viimaste kohtumiste kehvad tulemused, igipõline rivaliteet ja muidugi punktilisa vajamine – need on vaid mõned põhjused, miks United vajab korralikku tulemust.

Mäletatavasti ei suutnud teine tiitlijahis osalev meeskond, Liverpool, Old Traffordil võidupunkte võtta. Samuti koefitsientide järgi favoriidi rollis olev Liverpool oli tõsiselt hädas ohtlike olukordade tekitamisega ning raamidesse suudeti teha vaid üks pealelöök. Kohtumine jäi 0:0 viiki. Seega meie esimene valik oleks topeltvõimalus, et kohtumine jääb viiki või lõppeb Unitedi võiduga.

Eeldatava mängupildi jaoks võiks olla kaks stsenaariumit. Esimene – väga palju väravavõimalusi, kuid realiseerimine on kehv ning skoor jääb väikeseks. Teine – väga palju väravavõimalusi ja neid realiseeritakse sama hästi kui neile palka makstakse ning mänguskoor üsna kõrge. Ehk väravavõimalusi saame näha kindlasti ning usume, et stsenaariumitest langeb õigeks viimane. Kinnist ning vaid kaitsest lähtuvat mängu me pigem ei näe. Mõlemat meeskonda rahuldab vaid 3 punkti ning tagasi ei hoita.

Meie valikud:

  • Viik või Manchester Unitedi võit (2.85 @ Coolbet)
  •  Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 56€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds