Jälgi meid

Ennustusvihjed

Wolfsburg vs. Hoffenheim ennustusvihjed

Bundesliga viienda vooru lõpetab Wolfsburgi ja Hoffenheimi vaheline kohtumine. Meeskonnad asuvad tabelis vastavalt kaheksandal ja kolmeteistkümnendal positsioonil. Kumb suudab teenida võidupunktid või lepitakse viigiga?


Wolfsburg vs. Hoffenheim

Esmaspäev 23. September 2019
Algab: 21:30
Ülekanne: Eurosport 2

Wolfsburg AH-1.5 (3.3 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad skoorivad – ei ( @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal lõppes esimene omavaheline kohtumine 2:2 viigiga ning teine Wolfsburgi 4:1 võiduga.
  • Wolfsburg pole koduväljakul kaotanud 17 kohtumist järjest.
  • Peale nelja vooru on Hoffenheim suutnud vaid ühes kohtumises teha skoori.

Kodumeeskond on hooaega alustanud üsna soliidselt. Bayerni ja Leipzigi kõrval ollakse ainuke meeskond, kes pole veel kaotanud ühtegi kohtumist(kaks võitu ja kaks viiki) ning võidu korral tõustakse viienda vooru lõpuks lausa esinelikusse.

Hoffenheimi hooaeg on alanud aga üsna konarlikult. Kuidagi ei saada käima oma rünnakut ning nelja vooruga on löödud vaid kolm väravat. Ühe võidu ja viigi kõrvale on teenitud kaks kaotust.

Wolfsburgi koduväljaku statistika on muljetavaldav – 9 kohtumists järjest pole Bundesligas keegi neid Volkswagen Arenal suutnud võita. Samuti on Wolfsburg võitnud seal 78% kohtumistest, mida nad on läinud 1-0 juhtima. Kui lisada siia omavaheline ajalugu Wolfsburgi koduväljakul, mis on viimasest üheteistkümnest kohtumisest vaid üks võit Hoffenheimile, siis julgeks panustada, et kodumeeskond võtab vähemalt kaheväravalise võidu.

Teisena tundub koefitsiendiga 2.57 ahvatlev panus, et mõlemad meeskonnad ei skoori. Wolfsburg tõenäoliselt koduväljakul nullile ei jää, kuid Hoffenheimil võib see juhtuda küll. Viimased kaks kohtumist pole nad samuti väravat löönud. Ühes neist – Leverkuseni Bayerni vastu – suudeti palli vallata vaid 25% kohtumisest ning 90 minuti jooksul tehti üks pealelöök raamidesse.

Kui veel kaks hooaega tagasi oli Wolfsburg lähedal liigast välja kukkumisele, siis peale seda on meeskond saanud uue hingamise. Eelmine hooaeg lõpetati kuuenda kohaga ja teeniti Euroopa Liiga koht. Head esitused on jätkunud ka alanud hooajal ja usume, et nad suudavad positiivse emotsiooni ja enesekindluse toel alistada ebakindla Hoffenheimi. Skooriennustuseks 2:0.

Meie valikud:

  • Wolfsburg AH-1.5 (3.3 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad – ei (2.57 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 66€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds