Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Liverpool ennustusvihjed

Premier League´i vooru põnevaimaks kohtumiseks võiks pidada pühapäevast vastasseisu Londoni Chelsea ja Liverpooli vahel. Liiga liider sõidab külla Frank Lampardi hoolealustele ning trotsides tihedat mängugraafikut, üritatakse viiepunktilist edu Manchester City ees hoida. Kas see õnnestub?


Chelsea vs. Liverpool

Pühapäev 22. September 2019
Algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Chelsea võit (3.75 @ Coolbet)
Kokku üle 3.5 värava (2.43 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimati kohtuti omavahel UEFA superkarika finaalis, kus Liverpool võttis lisaajal 3:2 võidu.
  • Chelsea on viimasest kümnest koduväljaku kohtumisest kaotanud vaid ühe.
  • Viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest Chelsea koduväljakul on Liverpool suutnud võita vaid kaks.

Mõlemad klubid pidasid nädala sees ka Meistrite Liiga kohtumise. Kui Liverpool pidi reisima Itaaliasse, et sealse Napoliga vastamisi minna, siis Londoni klubi sai nautida mängimist koduväljakul ja peaks mõnevõrra värskem olema.

Chelseat kollitavad endiselt vigastused. Nende üks noortest komeetides Mason Mount vigastas hiljuti hüppeliigest ja peaks kohtumise vahele jätma. Endiselt on kahtlane ka N´Golo Kante osalemine ja kindlasti jääb eemale Antonio Rudiger. Liverpooli poolelt endiselt eemal põhiväravavaht Alisson.

Kui koduväljakul mängiva Londoni Chelsea võidukoefitsient on lausa 3.75 nagu hetkel see on, siis patt oleks seda mitte proovida. Superkarika finaal näitas juba, et Chelsea on võimeline Liverpooliga mängima kui võrdne-võrdsega ja seda ka ilma kodupubliku toetuseta. Liigakohtumine on mõnevõrra teise iseloomuga, kui oli seda superkarika finaal, kuid Chelsea võiduvõimalused koduväljakul üsna väsinud Liverpooli vastu võiksid olla siiski üle keskmise head.

Seega on meie esimene panus puhtalt korraliku koefitsiendi tõttu, et Londoni Chelsea võidab antud kohtumise.

Chelsea on viimase nelja vooruga löönud 11 väravat ehk rünnakul on asjad enam-vähem korras. Küll aga on probleemid kaitses, sest seni on endale lastud täpselt sama palju väravaid lüüa, kui on vastasele löödud. Eeldatava esikuuiku meeskonna kohta on seda selgelt liiga palju.

Seetõttu võiks arvata, et erandiks ei saa olema ka antud kohtumine ning näeme üsna suureskoorilist kohtumist. Vaid Manchester City osalustega kohtumistes on seni keskmiselt rohkem väravaid löödud kui Chelsea omades. Londoni klubil on selleks arvuks lausa 4.4. Liverpoolilgi on see kõrge – 3.8.

Võiks ennustada võimalusterohket kohtumist, kus skoorivad mõlemad pooled ning võitjana väljub meeskond, kes suudab oma võimalusi paremini realiseerida.

Meie valikud:

  • Chelsea võit (3.75 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3.5 värava(2.43 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 75€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds